Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig vesztes voltam a parkapcsolatokban, ez mar sosem valtozhat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással nem fog változni semmi.
2013. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Honnan tudod milyen a hozzaallasom ,a ribin nem mulik semmi ?
2013. jan. 11. 13:54
 3/11 ASOT ***** válasza:

Nem ismerünk, nem tudunk rólad semmit sem. És a jövőbe sem látunk.


Így a válaszom egy határozott...talán.

2013. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De.
2013. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Változhat, ha változtatsz. Az elsőnek igaza van. A gondolkodásunkkal vonzunk magadhoz jót vagy rosszat. Olyan nincs, hogy valaki csak rossz emberekkel fut össze.
2013. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Látod... ez is egy hozzáállás...

Az, hogy "mindig vesztes voltam", ez is hozzáállás.

És változhat ha változtatsz ezen a felfogáson.

Idejössz kérdezel aztán meg hurrogsz mert megkapod az igazságot? Végül is, mindig az igazság fáj a legjobban. Ezért találták ki a hazugságokat.

2013. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ mért voltál vesztes. Csúnya vagy? Sz*r a szöveged a lányoknál? Vagy csak nincs önbizalmad? Nagyon nem mindegy az ok.
2013. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A szerencse forgandó!

aZ egész csak tisztán a szerencsén múlik. Pont mint az orosz rulett, illetve a lottó.

Vagy kő keményen megszívod, vagy állati boldog leszel. Ennyi.

Ha te kívül belül jó ember vagy, csak egy balszerencsés, akkor még semmi nincs tehát veszve.

Ha te egy elmédben korlátozott, nőzni nem tudó, zárkózott szar vagy, akkor kb.!! véged! Neked löttek.

2013. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem itt mert kivancsi voltam nehany civilizaltan megfogalmazott velemenyre.De nem hurrogtam le senkit es nem haragszom azert sem ha valaki az igazat mondja,felteve ha tudja.Viszont alparinak tartom hogy zarkozott szarnak nevezzenek,akik csak erre kepesek,ne irjanak !
2013. jan. 11. 17:38
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: Válaszolsz a kérdéseimre vagy csak duzzogsz? Mert ha utóbbi, akkor ne várj segítséget!
2013. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!