Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom a szexuális vágyamat nullára csökkenteni életem végéig?

Figyelt kérdés
Soha nem volt barátnőm és szerintem nem is lesz. Oka: gyenge harci teljesítmény, unalmas vagyok, nincs rajtam semmi vonzó (izomzat) és félek a bunyótól ami azt jelenti, hogy a lányoknak ilyen férfi semmilyen körülmények között nem jöhet szóba. Változtatni rajta nem tudok.
2009. aug. 28. 15:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Korosztályomban én nagyon izmosnak számítok, de így is utálok / félek verekedni! Szóval nem vagy egyedül!:)
2009. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Üdv.

A szexuális vágyat a nullára csökkenteni lehetetlen.

Én is szűz vagyok, önbizalom hiányos, rajtam sincs túl sok izom, de növekszik a sporttól( nem konditerem), Én is parázom attól, hogy belémkötnek és sz*rrá vernek igazából soha életemben nem búnyoztam igazán, remélem nem is kell.

Mai srácok ÁLLÍTÓLAGOS harci teljesítményről annyit, hogy én úgy látom, hogy SOKAN csak akkor kemények EGGYEL szemben, ha ott áll mögöttük legálább NÉGY haverjuk, egyedül még a CIGÁNYOKNAK sincs nagy pofájuk.

Ja van egy történetem egy kötekedésről.:-)

Szóval négyen iszogattunk( 2 fiú: haverom, Én 2 lány: haverom barátnője, egyik osztálytársnőnk)és belénk kötött egy 10 fős FIÚ TÁRSASÁG. Mindegyik hú de kemény volt velünk szemben, az egyik ot pofázott a haverom nőjének, nyomta a hú de kemény vagyok dumát.:-)

Ennyit a harcosok klubjáról.

2009. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
kezdj el gitározni, mind1 milyen béna vagy, a csajok tapadni fognak rád :D ezt komolyan mondom, láttam már ilyet... rólam is azt feltételezik hogy csak a csajok miatt, de én meg a zene miatt csinálom és barátnőm nincs :D de hát az emberek már csak ilyenek tele vannak hülyébbnél hülye problémákkal :)
2009. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj hatalmas karriert, ha nem akarsz soha barátnőt, családot. Az úgyis leköt 40-50 éves korodig, utána meg agglegényként költheted a millióidat.
2009. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Vannak tantrikus gyakorlatok, amik segítik a szexuális energia áttranszformálását, de neked nem valószínű, hogy erre lenne szükséged. Gyűjts önbizalmat, sportolj, és főleg ne görcsölj ezen a nőügyön. Amíg görcsölsz rajta, garantáltan nem fog összejönni semmi, ha akarsz esélyt magadnak, tanuld meg lazán felfogni és elfogadni, hogy nincs nőd. Nekem mindig akkor jön össze.:)
2009. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!