Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen megoldás lehetséges erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldás lehetséges erre?

Figyelt kérdés
Barátnőm és én köztem folyamatosan arról megy a vita, hogy ki megy le a másikhoz mikor és meddig marad. Távkapcsolatban élünk de nem akkora táv hogy naponta 1x-2x ne lehessen megtenni. (60km). Általában én megyek hozzá, van hogy 2-3 napot is nála alszom hetente, de ő csak havonta vagy két havonta jön hozzánk. Szeretek náluk lenni meg nem az. Csak amikor hazajönnék mindig vita van belőle, hogy miért olyan korán miért nem maradok miért nem jövök vissza még aznap vagy esetleg másnap. Hogy lehetne ezt megbeszélni vele? Tanácsot adna valaki?
2013. jan. 11. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, hogy szeretnéd, ha ugyan annyit lennétek együtt. ( mert nyilván te 2x-3x többet jársz hozzá) ...Másnéven ha balanszba, kölcsönösen mennétek egymáshoz. ha arról van szó, ne titkold; Mondd neki, ha a pénz gondot jelent! Mert a későbbiekben mégnagyobb baj lesz! Azonkívül érdemes lenne esetleg azt is megemlítened; a Szüleid haragszanak-e rá, vagy sem. De ezt te is kérdezd meg tőle! garantálolm, hogy elgondolkozik rajta. --Chocky--
2013. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!