Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A könnyebb megoldás? Lehetsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A könnyebb megoldás? Lehetséges? Regény

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én egy eléggé érzelmes, szeretethiányos férfi vagyok. Tudom, hogy ilyeneket mi férfiak nem szoktunk bevallani, de na, mi is érző lények vagyunk... vagy mik. 18 éves koromban volt az első csókom, mert nem akartam akárkivel. Aztán kiderült, hogy az illető csak kihasznált, aztán jött mégegy lány, aki valami tahót választott aki folyton sértegeti, megcsalja, aztán alakult egy másik lánnyal, de ő meg közben másokkal kefélt, egy másik meg mellettem még x számú pasival randizgatott, a legutóbbi jelölt pedig elköltözött külföldre, szóval most nincs senkim. Eleinte úgy gondoltam, hogy a szexhez, csókhoz érzelmek kellenek, és csak a párjával csinálja az ember. Azzal, akivel megbíznak egymásban, akivel tényleg őszintén szeretik egymást. Már egy ideje nem volt semmi fejlemény az amúgy sem burjánzó szerelmi életemben mikor rámmászott egy csaj. Smároltam vele, pettingeltünk, ilyesmik. Igazából egyáltalán nem tetszett az illető, de nagyon hiányzott a csók, ölelés, simogatás, egyszóval a testiség. Az egyetlen dolog amiért megbántam, az az, hogy ronda volt a lány. Tudom ez most nagyképűen vagy kegyetlenül hangozhatott, de ez van.


Arra gondoltam, hogy valahogy találnom kéne egy szép, mégis magányos, párkapcsolatból kiábrándult, ugyanakkor mégsem könnyűvérű lányt, akivel ha megvan az alapvető szimpátia és vonzalom akkor kielégíthetnénk egymás testi igényeit. Nem egyszerű dugásra gondoltam, hanem tényleg mély, érzékies testi törődésre. Olyan szívesen végigcsókolnék egy szép női testet, olyan jó lenne simogatni, kényeztetni...

Nem tudom mennyire lehetséges ez az elképzelésem. Nem szeretnék prostit, nem szeretnék felszedni valami diszkóribit. Egyszerűen egy csinos, amúgy normális lányt szeretnék találni akivel csinálhatunk ilyeneket. Természetesen örülnék egy normális, komoly kapcsolatnak is, de az eddig nem akart kialakulni, pedig igyekeztem mindent megtenni az illetőért. Valamiért mindig csak az agresszív, primitív menő srácok kellettek nekik.

Nem vagyok ronda, viszont a modellügynökségek sem zaklatnak, ha értitek mire gondolok. 181 magas vagyok, átlagos testalkatú. Szerintetek lehetséges találnom ilyen lányt, amilyet fentebb leírtam? Ha igen, hol/hogy kereshetnék? Egyáltalán mi a véleményetek erről az egészről?


20 f


2012. jan. 28. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj és ne itt kockulj. Van egy hozzád hasonló ismerősöm neki is csak ugyan ezt tudtam mondani. Ja, és ne fuss lánytól-lányig. Nem éri meg.
2012. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem koppintásra nem fogsz rátalálni, ha végigsétálsz az utcán.

De talán egy teázóba vagy kávézóba megpróbálhatod.

Megjegyzem sokaknak kell olyan aki vagy, szóval ne add fel! Nem kell kiborulni, egyszerűen nyisd ki a szemed és ne vonj le senkiről se rossz következtetést!

Jah és könyvtárba sem kell járni... nem tudom ki találta ki, hogy a rendes lányok csak a könyvtárakban vannak. De az biztos, hogy nem is állandóan a plázákat bújják.

Én nagyon drukkolok neked!

2012. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem járok könyvtárba, se plázába. Bulikba sem, szóval tényleg ötletem sincs. És megmondom őszintén azt sem tudom eldönteni, hogy helyes lenne-e egy ilyen kapcsolat. Úgy érzem legbelül nem ilyen vagyok, de nem tudok mit tenni.
2012. jan. 28. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak szex miatt, szerintem nem épp a legjobb gondolat. Az olyan lányok akiket leírtál nem igazán ilyen, gyors egy alkamasok...

De ha új fejezetként kezeled őket, hogy esélyt adsz nekik a hosszabbra is, akkor úgy értelmesebb kikezdeni velük.

Hol találsz ilyeneket? ISten tudja, lehet, hogy most mennek el a lakásod előtt. Az ilyen lányok nem tömörülnek, mint valami csorda és nem is szabják meg hova járnak. Próba-szerencse!

( 2. komentelő)

2012. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!