Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek félre érthető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek félre érthető?

Figyelt kérdés

Van barátom és az exemnek is,így a kérdésem csak kíváncsiság. Már egy éve,hogy jártunk és nem is tartott sokáig,most még is beszélő viszonyba keveredtünk az exemmel. Egy teljes éjszakát átbeszélgettünk egy véletlen miatt és kiderült egy csomó minden,hogy nem is azért szakítottunk,mert nem szeretett,hanem mert az exét jobban szerette akkor blabla. És olyanokat írt,hogy a mostani kapcsolatából hiányzik az a + ami bennem mindig is meg volt,meg hogy szeretett velem lenni,mert én voltam a legértelmesebb barátnője. Meg hogy a mostani bnőjét nem is szereti,csak akik lennének helyette azok foglaltak. Meg folyton a barátomról kérdezgetett,pedig egész jól megvagyunk.Amikor pedig hagyni akartam a mi régi kapcsolatunk témát akkor azt mondta,hogy Ő szeretne róla beszélni. És elég sokat beszélgettünk erről,volt amikor majdnem elájultam olyan szöveget engedett le. És úgy köszönt el,hogy: köszönöm a beszélgetést egy élmény volt,majd még beszélünk,puszi. azóta kb 4x beszéltünk 2x én 2x ő kezdeményezte a beszélgetést. Meg egyszer nagyon vigyorogva köszönt rám a suliba.

Szerintetek félre érhető,vagy csak én szerintem?:D



2013. jan. 11. 23:10
 1/6 anonim válasza:
Most már jó leszel neki, nincs más biztos neki. Velem is megtörtént már egy ilyen, de azért te tudod én csak segíteni szeretnék.
2013. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megbánta hogy kidobott.. rájött hogy te kellesz neki.. már kiszeretett a csajából,más áldozat kell:)
2013. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De azóta a beszélgetések nem ilyen félreérthetőek,csak akkor...

Köszönöm a válaszokat,bár tényleg csak kíváncsi voltam :)

2013. jan. 11. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy a srácnak becsípődött, hogy az exekkel kell újra összejönni és dobni az aktuálisat. (S pont ehhez kapcsolódik: egyre lejjebb adja a színvonalat, hiszen az aktuális mindig gyengébb mint az elődje... S kérlek ezért ne haragudj rám, nem akartalak megbántani.) De szerinted nem gyanús, hogy téged is az előző kapcsolat miatt tett lapátra, s mostanival is megtenné??
2013. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Meg hogy a mostani bnőjét nem is szereti,csak akik lennének helyette azok foglaltak." idáig olvastam a kérdést, a többin már csak röhögni tudok :D

madarat tolláról, embert barátjáról...

2013. jan. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anti paladin ***** válasza:
Nem félreérthető de ugye nem kell kimondanom a nyilvánvalót?
2013. jan. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!