Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg ennyire félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire félre érthető volt?

Figyelt kérdés

Beszéltem unokatesómmal valamelyik nap pár percet.Aztán msn-re ez volt kiírva:"köszönöm ...(a neve),hogy számíthatok Rád,hogy érdekel mi van velünk és hogy megértesz.Tudom,hogy Neked sem könnyű ez,de Te legalább megértesz:):$"

Erre egy fiú rám írt,hogy van barátom?Pedig ez arról szólt,hogy örülök neki,hogy unokatesóm foglalkozik velünk és megért engem és próbál segíteni.Sajnos családi konfliktusról volt szó amikor beszélgettünk.

Ez ennyire félreérthető lett volna?Pedig nem volt szívecske sem,meg semmi ilyen.

Amúgy NEM érdekel a srác aki rám írt,csak kíváncsi vagyok szerintetek ez ennyire félreérthető-e.

14,5/L


2009. nov. 3. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Bocs de szánalmas ilyet kiírni. Családi ügy gondolom akkor is megköszönted neki, mi a fenének írsz ilyet, hiszen mindenki rá fog kérdezni, hacsaknam tényleg ezt akarod.
2009. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Egyet értek az előttem szólóval. Ha ilyet írsz ki, tuti be fognak lépni, ráadásul ezt biztos Vele is közölted. Minek ezt mindenkinek kiírni? Ez családi ügy.

Ez lehet a korodból adódik..

2009. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem egészen pontosan írtam le a kérdésbe.Én jöttem haza,unokatesóm pedig ment el és összefutottunk mivel egy utcában lakunk.Beszélgettünk egy pár percet,de közbe csörgött a telója,mert megbeszélt találkozója volt a haverjával és már így is késésben volt,és még leálltunk beszélgetni.Szóval ott úgy kész annyiban maradt a beszélgetés és ő is ment a dolgára és én is.

am köszi a válaszokat!

2009. nov. 4. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Ok, de ettől még nem kell ezt kiírni sms-re, miért nem írtál neki privátba, vagy hívtad fel, miért a legfeltűnőbb megoldást választottad?
2009. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!