Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kéne vele? Egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne vele? Egyáltalán megemlítsem neki, hogyan érzek? (részletezem)

Figyelt kérdés

Szóval van barátom kicsit több mint 1 hónapja. Előtte 1 héttel jártam életem első szerelmével 2 hónapig, előtte fél év kihagyással 9 hónapig...És eddig nem is gondoltam rá nagyon, tegnap este viszont az ágyamban alvás előtt kb 1 órát sírtam miatta. Eszembe jutottak a régi jó dolgok, meg hogy mennyivel más érzés volt vele, mint akivel most járok, akibe nem vagyok szerelmes. Ő viszont láthatóan teljesen odavan értem és nagyon jól bánik velem. Mégsem ugyanaz az érzés! De a volt barátommal sem akarok újra összejönni. Igazából úgy érzem, most jobb lenne egyedül...Adnom kéne esélyt a mostani barátomnak? Vagy hallgassak a szívemre, és szakítsak vele, hogy egyedül lehessek? Szükségem van a tanácsokra!:(

15 éves lány vagyok.


2009. aug. 28. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szija.Szerintem adj neki 1 esélyt,lehet,h jobban fogod szeretni,mint az előző barátodat,vagy legalább annyira. :) Hidd el,bármi lehetséges.Én is hasonló cipőben jártam,és jól döntöttem:)Mondd meg a jelenlegi barátodnak,h még nem szereted,de próbáljátok meg,vagy ne mondd meg,és csak sodródj!Remélem szerencsével jársz!:)
2009. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erről mindenképpen beszélned kell vele. Nem fair hülyíteni vkit és magaddal szemben sem az, ha megjátszod az érzelmeket. Őszinteség a boldogság kulcsa. Üljetek le, mondd meg neki nyíltan, hogy szereted, de nem szerelemmel. Ha igazán szeret segít megoldani a problémát. Ha másképp nem megy, tartsatok szünetet. Addig átgondolod a dolgokat egyedül és tisztábban látsz majd :)
2009. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

15 éves vagy. Nem kéne más miatt sírnod, főleg szerelmi témában, mert az életed folyamán még sok hapsival fogsz megismerkedni...

A gond itt az, hogy túl gyorsan és hamar váltottál partnert. Ahogy mondtad:

Szóval van barátom kicsit több mint 1 hónapja. Előtte 1 héttel jártam életem első szerelmével 2 hónapig, előtte fél év kihagyással 9 hónapig.

Eggyel talán miért szakítottál vele? Jó lenne, ha leírnád, mert, lehet, hogy csak apróság a dolog...

9 hónap ilyen korban hosszúnak tűnik...

Szerintem nagyon csalódtál benne, és egy másik fiú karjába menekültél. Várnod kellett volna a másikkal, hogy kitisztuljanak az érzelmeid. Szerintem érzelmileg nem kötődsz hozzá annyira, akivel most vagy, csak mégis megnyugvás lelsz benne. Tanácsolom légy egyedül, mond el a fiúnak mi a gond, ő biztos megérti. Beszélj anyukáddal, hogy adjon tippeket...

De szerintem még az előző hapsival is összejöhetnél még...

2009. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat szerintem elmondom neki, hogy részemről nincs szerelem...Az előző barátom azért szakított velem, mert nem szeret, amit éreztem is. Bunkó volt, sosem foglalkozott velem igazán. Meg ő nem akar évekig tartó kapcsolatot.. De írtam is, hogy kétszer is jártam vele, nem hinném hogy megér egy harmadikat... És igen, nem is szokásom ilyenért sírni, de annyira hiányzik az az érzés:S Meg hogy tényleg túl keveset vártam... hát megpróbálom rendezni valahogy. Mégegyszer köszi.
2009. aug. 28. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Szija! Maradj vele.. könnyebb elfelejteni a másikat. :)
2009. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat szerintem elmondom neki, hogy részemről nincs szerelem...Az előző barátom azért szakított velem, mert nem szeret, amit éreztem is. Bunkó volt, sosem foglalkozott velem igazán. Meg ő nem akar évekig tartó kapcsolatot.. De írtam is, hogy kétszer is jártam vele, nem hinném hogy megér egy harmadikat... És igen, nem is szokásom ilyenért sírni, de annyira hiányzik az az érzés:S Meg hogy tényleg túl keveset vártam... hát megpróbálom rendezni valahogy. Mégegyszer köszi.



19:48-as vagyok, bocsi ha megbántottalak, megértem az érzéseidet, de ne bánkódj emiatt! Sok sikert

2009. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg:) Köszönöm a válaszokat! Elmondtam neki, hogy ez nem szerelem persze a múlt éjjelt nem mondtam el. Megértette. Megbeszéltük, hogy ez még változhat, aztán ha nem akkor valószínűleg vége. De ugyanúgy maradt minden, csak nem kell azt hitegetnem vele, hogy őrülten szeretem.:D Szóval köszi a segítséget.
2009. aug. 29. 00:54
 8/8 anonim válasza:
én meg értelek.de nem maradhatsz vele ,ha neked nem jó,csak azért ,hogy ne törd őt össze.fájni fog neked is.és neki is.de magaddal is törődnöd kell!!! nem mindig másokra kell gondolni elsősorban.nekem is volt egy barátom.aki nagyon rendes volt.semmit nem csinált rosszul.de mégse éreztem semmit..ezért nagy levegőt vettem és szakítottam vele.nagyon sajnáltam.sose találkoztam még olyan rendes sráccal.1-2 hétig még nagyon szenvedtünk,de mindennap beszéltünk.aztán 1-2 hete már írja nekem,hogy már találkozgat csajokkal.barátok vagyunk azóta is=)
2009. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!