Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjatok minél több véleményt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjatok minél több véleményt! Hogy döntsek: folytassam az eddigi kapcsolatomat, vagy keressek újat? (lent részletezem)

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, a barátnőm 17, 5 hónapja vagyunk együtt, mindketten elég visszahúzódóak vagyunk. Persze ez a kapcsolat is jól kezdődött, de azt hiszem, azóta eloszlott a rózsaszín köd, és már a barátnőm hibái jobban az előtérbe kerültek. Nem olyan a kapcsolatunk, amilyennek én elképzeltem, de nem is veszekszünk, hanem mindig elhallgattjuk a problémákat, és általában elég furán viselkedik. Úgy érzem, kezdek kiszeretni belőle, és már nincs sok jövője a kapcsolatnak, biztos, hogy nem ő az "igazi". Kétféle folytatás között gondolkodok:


1. Őszig még vele maradok, hátha lesz még vele egy jó nyaram.


2. Szakítok vele. Pár nap/hét alatt feldolgoznám, és elkezdhetnék keresni mást, csakhogy van itt egy bökkenő, mégpedig az, hogy visszahúzódó vagyok. Csak hosszútávú kapcsolatot tudok elképzelni, nem vagyok az a fajta, aki mindenkivel összefekszik, viszont nehéz olyat találni, aki tényleg illik hozzám, így a nyarat valószínűleg jól elszúrnám.


Mindkettő mellett szólnak érvek és ellenérvek, és én még nem tudok dönteni, ezért szeretném, hogy minél többen írjatok véleményt! (főleg, ha voltatok már hasonló helyzetben)!


2011. máj. 23. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Elég nagy szemétség lenne, ha azért maradnál Vele ..h legyen egy jó nyarad.

A hormonok miatt elgyengülnek a zavaró vonások a másikban..megtartani nehéz a másikat. Nem vagy túl kitartó..minndenkinek vannak hibái, és ezekkel együtt kell szeretni a másikat.

Persze ha valóban úgy érzed, h nem szereted akkor, szerintem jobb, ha már most megbeszéled vele.

2011. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetben szakítanék. Így még barátságban és jó emlékekkel váltok el. Ha húzzátok.lehet, hogy elfajulhat.
2011. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele most, így sokkal korrektebb.

A nyár meg nem azon áll, vagy bukik, hogy van-e barátnőd, vagy nincs.

2011. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd nem egy termék, akit őrizgetünk , h nehogy egyedül legyünk...eléggé gerinctelen vagy!!

Én 1.5 éve vagyok szingli, és én is a hosszú kapcsolatokban vagyok otthon, de ez most egy ilyen időszak, megtanultam addig is más dolgokat szeretni.. és nem haltam meg.. 20 N

2011. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

SOHA ne legyél együtt valakivel csak azért mert jobb mint egyedül lenni!

Szakíts a barátnőddel (így legalább nem fecsérled az idejét) és az "elszúrt" nyaradat töltsd ismerkedéssel. Előbb-utóbb rá fogsz jönni hogy nem is volt az a nyár annyira elszúrva.

2011. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 szamóca.. ***** válasza:
100%

szakíts, vagy próbáld megjavítani.

de inkább szakíts, annak a szerencsétlen nőnek is jobb lesz így.

2011. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Igen, bennem is felmerült, hogy az 1. elég tisztességtelen lenne. Ha van még vélemény, írjatok! :)
2011. máj. 23. 15:53
 8/22 anonim válasza:

Ilyen hozzáállást! Tessék küzdeni azért a szerelemért! Jó ok vannak gondjaitok, de akkor tessék megbeszélni egymással és kompromisszumot kötni! Nehogy azt hidd, hogy a nagy Ő majd tökéletes lesz! De nem ám. Ha a kompromisszum se megy akkor tessék majd szakítani vele! Ez a baj a mai fiatalokkal. Nem hajlandók áldozatot hozni!

És még egy kiábrándító hírem van: a nagy Ő-ről is egyszer lekerül majd a fátyol. És akkor mit teszel? Szakítasz vele, mondván nem Ő a nagy Ő? Vagy mi?

És ha éppen ez a lány az?

2011. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szakíts!

Nincs jobb érzés, mint véget vetni egy nem működő kapcsolatnak.

2011. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

15:49: az is gond, hogy nehezen ismerkedek :S



15:54: ő nem hajlandó ilyenekről beszélni. Igazából nemrég jöttem rá, hogy (bár sok dologban megyegyezünk) sok dologban egész mást gondolunk, és ez hosszabb kapcsolat esetén szerintem gondot okozna.

2011. máj. 23. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!