Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton, olyanba szeretek bele akivel sehogy se jön össze, lehet ezt irányítani valahogy? Próbáltam csak barátként indítani aztán mégis szerelemmé "fejlődött" köztünk. -Mi a sorsnak a célja ezzel velem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha szerelemmé vált mindkettötökben a kapcsolat?
2013. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Mondok valamit: SORS NEM LÉTEZIK! Bonyolult biológiai gépek vagyunk csupán, kódolt ösztönökkel! Nem véletlenül játszódnak le újra és újra ugyanazok a történet szálak, csupán más szereplőkkel, más élethelyzetben, más helyszínen. De a végkifejlet néhány változótól eltekintve folyton ugyanazon lehetőségekben merül ki!

29 F

2013. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elmés meglátás, tetszik!
2013. jan. 12. 11:36
 4/10 anonim ***** válasza:

De amint láthatod, van akiknek nem tetszik! Ők még hisznek ilyenekben mint isten, asztronómia, lelki társ...

Lehet h ők csinálják jól, h bemesélik maguknak, h van valami értelme az ittlétüknek... Pedig nincs, illetve csupán annyi, h jól érezzék magukat, és szaporodjanak...

2013. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nos ,van amiben én is hiszek, a "mindent elsöprő szeretet" a rossz felett győzni fog a jó! :)

-De a lényeg ,hogy a remény soha nem veszhet el! Mert onnantól Game Over!

2013. jan. 12. 11:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Tetszik az idézeted, egyetértek :)) (Ünnep <3)

Én azzal vigasztalom magam, hogy biztos az a célja az eddigi csalódásaimnak, hogy tanuljak belőlük.


Eddig ezek a kapcsolatok hasonló személyiségű lányokkal alakultak ki? Mindig ugyanabba a típusba szeretsz bele, vagy csak a helyzet hasonló, hogy nem viszonozzák?


19/L

2013. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes kérdést tettél fel! És örülök hogy tetszett az idézet.

-Teljesen más karakterű és alakú nőknél jártam úgyan úgy! Az 1-ik bombasztikus alakú,a másik 1 körte és molett :) de számomra ugyanúgy szerethető sőt ha szereted semmi jelentősége nincs a külsőnek ha bent van "keretbe"

-Volt aki vissza útasított volt aki nem, vagy később nem akarta folytatni /nem szimpátia vesztés miatt!/

-Abban 1-et értek veled hogy az ember tanul ,mindenből és tanul attól is akivel próbálkozott! Sőt kell a mélyben lenned hogy tudd értékelni majd megfelelően a jót ,én ezt vallom!

2013. jan. 12. 12:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó mondatoddal.

Így viszont, hogy nem ugyanolyan lányokkal jártál így (tehát nem követhetted el ugyanazt a "hibát") azt tudom mondani, egyszerűen nem passzoltatok egymáshoz, tovább kell próbálkozni.


19/L

2013. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem passzoltunk ? :) nem olvastál az elején!
2013. jan. 13. 15:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hosszú távon valami nem működött, bocsi, h nem volt egyértelmű :)
2013. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!