Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoknak, miért baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak, miért baj, ha közömbös vagyok velük?

Figyelt kérdés

Ismerek jó pár lányt a suliból,valamikor oda megyek hozzájuk ismerkedni,de van ,hogy szeretek elvonulni az emberektől ,és csendben üldögélni a padon szünetben.Volt egy lány aki meg is jegyezte ,hogy nem megyek oda hozzá ,mondom én magamba hogy:Ha annyira beszélgetni akar velem,akkor jöjjön oda hozzám ,nem hercegnő ,hogy ott körözzek körülötte ,mint légy dög körül.Majd valamelyik nap rá köszönök ,és úgy köszön vissza ,hogy szevasz ,te bunkó majom.

Némely lány meg oda jön hozzám,ha már nagyon rég nem mentem oda hozzá,de látszik,hogy durci egy kicsit.


2013. jan. 12. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ugyanolyan vagyok mint te csak lányban! :D
2013. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem ezt.


Mindig annak kéne odamennie a másikhoz, aki szeretne beszélni a másikkal. Egyáltalán nincs olyan szabály hogy a férfinek, mikor lehet nem is veszi észre hogy a nő szeretne dumálni vele. De ha még észre is veszi, akkor is a nőnek kéne megtennie, hiszen ő akarja.


Lehet hogy ezek azok a "középpontban" szeretni lévő nők. Ez amit leírtál ez tipikusan "önző" viselkedés, ilyeneket én el is kerülném 100 méteres távolságba.

2013. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ,ilyenek a kis hercegnök :D .De nagyon birom,hogy pont ,az ember vagyok ,aki nem hódol be nekik,és ezen durcizznak :D
2013. jan. 12. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is van olyan csaj, akinek meggyőződése hogy bárkit ágyba tudna vinni, egyedül csak én oltogatom.


Mondtam én már neki, hogy olyan csont vagy, hogy ezzel csak a kutya játszik, meg olyat is, hogy te minden vagy csak nem szép.


Én valahogy genetikailag rosszul vagyok az ilyen csajoktól aki bejön, és azt hiszi hogy top1, mindenki őt lesi meg stb. Aztán beszólsz neki, és úgy veszi, mintha kitört volna a második világháború. Pfffuuuuuj

2013. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Helyes ! :D Így is kell velük viselkednek,nem érnek többet egy patronnál :D
2013. jan. 12. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam még annyit se érnek :D
2013. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!