Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16-17 éves lányoknak negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves lányoknak negatív vagy pozitív, ha a pasi 21 éves? Ilyen korú lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés

Valamiért jobban tetszenek az ebben a korosztályban lévő lányok, talán mert én is kicsit fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Pár hónapra ért véget egy sok éves kapcsolatom, úgy érzem most már kész vagyok egy újra.

Szóval lányok: problémát jelent nektek, ha ennyivel öregebb a pasi?


2012. dec. 30. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 21 éves volt a párom amikor én 17 (majdnem 17,3 hónappal a szülinapom előtt.) és 1.5 évig voltunk együtt,szerintem nincsen gond ezzel.3 hónapja mentünk szét kb.
2012. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem:) A többi rajtad múlik... :)

Egyébként tök jó, hogy túl vagy a szakításon.

2012. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem lenne gond egyáltalán, sőt:D
2012. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te melyik bolygón élsz hogy 17,3 hónapalatt nincs szülinapod?:)
2012. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pretty_Fighter ***** válasza:
Miért akarsz 16-17 éveseket?a legtöbbjük még éretlen..Én örülnék,hogy végre 21 lettem és már az éretebb lányokkal is fogalkozhatok:D
2012. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok, barátom 21 (januárban lesz 22). szal sztem nincs vele gáz :)
2012. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy éretlenek, de azért van köztük kivétel. Igazából az a jó bennük, hogy talán még nem estek át annyi csalódáson, és hisznek abban, hogy nekem nem csak szexre kell, hanem tényleg egy komoly kapcsolatot szeretnék. És igen: ha egy olyan lányról van szó, engem nem zavar, ha fél évet kell várnom rá. Ezen kívül a korombelieknek rettentő igényei vannak: némelyik előtt szinte rosszul érzem magam, hogy csak egy másfél millió Ft-os autóm van, amire én kerestem meg minden vasat, és nincs még saját házam a rózsadombon.
2012. dec. 30. 23:43
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös!

Azt írtam,hogy majdnem 17 voltam,mert 3 hónappal voltam a szülinapom előtt,értelmezni luxus?:D

2012. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 6 és fél hónapja vagyok együtt a barátommal. Ő fél év múlva lesz 21, én két hónap múlva 17, ergo én 16 vagyok, Ő pedig 20. Nagyon szeretjük egymást. Átlátok a rózsaszín ködön, már voltak nagyobb problémáink a különböző természetünk miatt, de sikerült elfogadni a másikat olyannak amilyen. :) Boldog vagyok vele, Ő a legjobb dolog az életemben (nameg a tánc :D). 16/L
2012. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vágjál fel.az értelmezési szótáraddal de egyeseknek ez a luxus felbecsülhetetlen
2012. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!