Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan helyzetbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetbe, hogy nem voltatok szimpatikusak a párotok szüleinek?

Figyelt kérdés
ha igen miért , és mit tettél ellene ?
2009. aug. 28. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem utállnak a barátnőm szülei.Magam sem tudom miért.Szerintem azért mert hozzámköltözik a lányuk.Dehát ezzel megbarátkozhatnának.A lényeg hogy én ki vagyok tiltvaa házukból.És ez elég szomorú.De nemtudok mit tenni ellene. 24/F
2009. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:S ,, hát az tényleg elég szar :S:S szegény ,, gondolom megse próbáltak rendesen megismerni : /
2009. aug. 28. 20:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hát.És ez az ami zavar.Hogy ok nélkül nehesztelnek rám.Jó gondolom szülőként nehéz lehet nekik hogy elmegy a lányuk otthonról.De így még aztsem tudják hogy ki lessz a lányuk férje.Mert már megkértem a kezét.De persze őket nemérdekli.Mereven ellenzik.
2009. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És nem azért mert ilyen pár hetes kapcsolat.Már 5 éve tart.
2009. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hajjaj...vagyok is! A barátom anyja egyenesen utál:S És mindenáron szétakar választani a barátomtól..:( sz*r ügy:S

L20

2009. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem a szülőknek az a dolga hogy utáljanak minket ,titeket .... ez hüyleség ugy ahogy van de nics mit teni tpk uncsi lene ha szeretnének minket :D
2009. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én most is olyan helyzetben vagyok. A párom szülei(föleg az anyja) folyamatosan oltogatják, hogy milyen k*rva lehetek meg ilyeneket. Pedig nem is ismernek. Az anyjával egyszer találkoztam, mikor idejött házunk elé, hogy mit keres itt a drága fia. Nem tudok semmit csinálni. Irtam anyjának egy smst amibe szépen megfogalmazva leirtam neki mindent(semmi bántót). És erre másnap mondja barátom, hogy anyja úgy érzi, hogy megfenyegettem. Pedig tényleg tök jó indulattal irtam.
2009. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jesszus .. milyen szülök vannak .. : //
2009. aug. 28. 21:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem jó tapasztalatom van a barátom szüleivel kapcsolatban...Szerencsére :-)


Amikor még nem találkoztam velük,beszélgettünk a barátommal erről a dologról..és ő azt mondta,hogy anyukája már nagyon megszeretne engem ismerni,és hogy azt mondta:"akit te szeretsz,azt szeretem én is" :-D


Komolyan,annyira jól esett ezt hallani,nem is féltem a találkától.Úgy látszik nekem nagy szerencsém van.Pedig a korkülönbség lehetne ok arra,hogy nem szimpatizálnak velem.Ugyanis én 18, míg a barátom 30 éves :-)))

2009. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A barátom szülei előttem jópofiznak, hízelegnek, anyukája küld sütit, a hátam mögött meg elmondanak mindennek pedig nem is ismernek 2szer találkoztam velük. A barátom nem is mert felvinni hozzájuk hogy nehogy valamibe belekeverjen mert így is minden vitánál én vagyok a téma miközben nem is teszek semmi:( sajnos ez van..
2009. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!