Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom valóban most gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Nem tudom valóban most gond van velem? Mit csinálok rosszul? Vagy esetleg nagyobb baj van?

Figyelt kérdés

sziasztok..

a következő a problémám, van egy 2 éves kapcsolatom.. ami kissé furcsa.. de nagyon szeretem a barátom,nekem ő olyasmi első szerelem,az életem róla szól..:) lehet viccesen hangzik,de ő a mindenem.. szeretek a kapcsolatomba tyúk anyó lenni.. kedvébe járni,főzni neki,meglepni apróságokkal..!

igazából nagyon jól megvagyunk sokat nevetünk együtt,kirándulni járunk,együtt tanulás stb..

de mostanában pár hete,egészen más lett minden :S máshogy viselkedik velem,nem akar velem nagyon együtt lenni iskola után,hétvégén sem..:S és a héten azzal állt elő hogy álljak le,ne mutassam ennyire ki hogy szeretem..! iszonyat rosszul éreztem magam hogy ilyent mondott.. kicsit össze dőlt a világ bennem :S jelentéktelennek éreztem magam..

viszont,most úgy igazából dícsérni is elkezdett hogy csinos vagyok,nagyon szép.. jó a hajam stb...! ami jól esett...

de elhanyagol úgy veszem észre..

a kedvetlensége,ami inkább rajtam csattan..

és még ami kiveri a biztosítékot,hogy az ex barátnőjéhez átjár néha filmet nézni.. és ez olyan kicsit fájó dolog :S ..

voltak már rossz napjai,akkor is valami hasonló volt,de akkor max egy hétig volt ilyen kedvetlen utána bocsánatot kért,és kárpótolt.. most valami nagy baj lehet? nem tudom :/ segítsen valaki.. köszönöm a válaszokat előre is..

(én most lettem 18éves.., a fiú pedig majd februárban tölti a 18.)


2013. jan. 12. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de kiszertett belőled. Van még egyfajta érzelem, kötődés a megszokás miatt, de mi pasik, akkor csináljuk ezt ha már nem olyan a dolog...Az meg, hogy az exéhez jár...hát nem kevésbé gyanús. Érdemes lenne megbeszélnetek.
2013. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ha felhozom hogy mi a baj ? hogy beszéljük meg..

semmi baj nincs..! eszébe nincs elhagynia engem.. :S

és az hogy az exéhez jár.. csak barátok.. engem szeret..

2013. jan. 12. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:

ha az én barátom járna az exéhez filmet nézni, amikor megtudom repülne XD

amúgy nagyon aranyos, meg kedves amit csinálsz, de lány létemre soknak tűnik, tehát én sem tenném, és nagoyn zavaró lenne ha ezt kapnám. két év után gondolom ő eljutott arra szintre, hogy szeret, de nem rajongással, elmúlt a rózsaszín köd, és nem akar veled összenőve lenni.

2013. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát sajna lassan vége valamiért

beszéljetek

2013. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor valószínű hogy még is csak szakítani akar? csak nem tudja hogyan mondja meg? :/
2013. jan. 12. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. :(
2013. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!