Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok vele? Lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ercsi1984 kérdése:

Miért vagyok vele? Lehet az az ember az igazi aki a leges leginkább megtud bántani? Jobban mint bárki? 28 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés

Együtt élek 33 éves párommal lassan 3 éve, nekem nincs munkám csak ő keres haza egy ideje. Barátaim mondhatni nincsenek neki se nagyon, pedig rendes emberek vagyunk, így még a fájdalmam sem tudom kivel megosztani. Egy ideig minden rendben aztán 1×1-szer rosszul vagyok (egészségi szempontból) amit nem bír elviselni. Hozzáteszem hogy most karácsonykor jegyzett el, ma meg halálosan komolyan azt mondta nekem hogy pusztuljak meg? Elegem van belőle hogy így beszél velem, pedig már nem egyszer megbeszéltük.

Ha elküldöm akkor egyedül maradok állás nélkül és a lakásomat is hogy fogom fizetni? Az a baj hogy szeretem, de nem bírom elviselni ahogy sokszor bánik velem. mit tegyek?


2013. jan. 13. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
mihamarabb keres egy munkát és egy új pertnert aztán szord ki.
2013. jan. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nekem is eszembe jutott.

Az a baj, hogy nagyon hirtelen haragú és érzem hogy nem fog megváltozni.

2013. jan. 13. 01:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnál menni valahova? Szülők, akárki? Mert szerintem érzi, hogy a markában vagy, így bármit megtehet.
2013. jan. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, szülőkhöz semmiképpen, anyámmal nem beszélek egy ideje, barátaim nincsenek, tesómék szarba vannak, nem nagyon van kiút. Csak az a szomorú, hogy amikor ő volt mellettem munkanélkül 8 hónapig én egy szót sem szóltam.
2013. jan. 13. 01:44
 5/6 anonim ***** válasza:
anyud biztos el fog küldeni az utcára ha felhívod... ennyire nem veszhettetek össze
2013. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te figyike......


Nem azért a 20 centért, de a kérdezőé a lakás, így miért ő menjen el a saját lakásából????

2013. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!