Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálunk volt az este a bátyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk volt az este a bátyám barátja, és arra keltem hogy valaki fogdos? Mégis akarna valamit? 15/L

Figyelt kérdés
Itt volt bátyám barátja este, amikor jött én már félig aludtam(egy szobába vagyok bátyámmal). Ezután nem sokkal arra keltem hogy valaki fogdossa a fenekem mert hasson aludtam betakarózva és csak meleg kezeket éreztem. Felkeltem hátra néztem és csak azt láttam hogy gyorsan ül fel bátyám barátja a másik ágyon (az én ágyam mellett van). Nem mondtam semmit, mintha észre se vettem volna aludtam tovább.Már több éve ismerem ő, sokszor vittek az apukájával mindenfele, szinte mindent elmondok neki jó barátok vagyunk. Régebben töbször felhozta vagy épp megvádolt vele hogy én akarok tőle valamit (pedig még csak nem is gondoltam ilyenre), és hogy helyes lány vagyok meg minden a fiúk jól járnak majd velem, de a korkülönbség miatt nem. Most neki is, és nekem is van 'párom'. Még is akarna valamit tőlem? Én:15,ő:20éves
2013. jan. 13. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:

nemtom én egy kis kamuszagot érzek, de az nem lehetséges hogy részeg volt?


Én részegen bármit megteszek(úgy mint egy 5éves csecsemő)

2013. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
15 évesen egy szobába vagy a bátyáddal ? ? ? ez nem hangzik valami jól..
2013. jan. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem volt részeg. Tényleg nem jó a bátyámmal egy szobába lenni de nem tudok mit csinálni, ezvan.
2013. jan. 13. 09:36
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát nehéz körülmények közt lakhattok. A bátyád barátja meg biztos jól seggbe kúrna.
2013. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez durva. Én elmondtam volna a bátyámnak a helyedben, mert az egy dolog hogy neki ő a barátja, de te vagy a kishuga és szerintem egy báty mindent megtesz a kishuga érdekében, védelmezi őt! El nem bírom képzelni, hogy egy bátyó ne féltse a hugát és ne akarja megvédeni főleg az ilyen dolgoktól! A pláne az, hogy pont a saját barátját kéne szájba ápolja... Micsoda dolog ez! Ne hagyd magad legközelebb, ne csinálj úgy, mintha mi sem történt volna, mert ez molesztálás. Az a lényeg, hogy ne félj, hanem állj ki magadért!
2013. jan. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A 2. hozzászólónak (Kittiii-nek):

Nem hangzik jól, hogy a bátyjával egy szobában van? Szerinted mégis mit tud ez ellen tenni? Költözzön ki valamelyikük az utcára? Ha nincs több szoba a házban, akkor nincs, nem mindenki teheti meg és főleg nem mindenki tehet róla.

2013. jan. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beteg egy család lehet...
2013. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ilyen mikor anyu és apu testvérek :D
2019. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!