Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy lányba akinek már van barátja?

Figyelt kérdés
Elég komplikált a helyzet. Már lassan egy éve imádok egy lányt, aki viszonylag népszerűnek mondható a fiúk körében. Én viszont feltétel nélkül szeretem, csak hát már van barátja. Tavaly megpróbáltam közeledni hozzá, és úgy tűnt, hogy kedvel engem, de aztán hosszú ideig nem láttuk egymást, és amire legközelebb találkoztunk már volt barátja. Mit tegyek? Ne írjátok azt, hogy adjam fel, mert úgysem fogom. Ja, és szerintem tudja, hogy tetszik nekem.

2013. jan. 10. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már hasonló helyzetben (mondjuk ott a lánynak nem volt barátja) és szívesen írnék mást, de: hagyd a francba, hidd el csak szarabb lesz.


Másik dolog: utasított már el konkrétan? Nekem csak annyi kellet, hogy halljam az Ő szájából, hogy nem, utána jóval könnyebb volt. Ne találkozz vele, ne beszélj vele, ismerkedj más lányokkal.

2013. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha tudja és más kellett neki, akkor nyilván nem te kellesz, tehát ha ebbe nem nyugszol bele, akkor szenvedni fogsz.


"Megnyugtatlak": én is voltam így két lánnyal. Az egyiknek sokáig nem volt pasija, aztán lett, a másiknak nem volt, csak más kellett volna neki. Mindkettő tudott rólam, de vagy nem reagáltak, vagy elutasítottak.


Van az a közhely, hogy a lány választ..

2013. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha te hiszel benne,hogy különb vagy a mostani pasasánál, kívül meg belül is, többet tudsz adni a nőnek, akkor dúrd ki azt a segfejet! Most attól,hogy összeállt éppen valakivel, még nem lájftájm garanti,hogy annyira élvezi is a társaságát. Azért sokmindenki az első randin elnyomat egy demót magából, amivel megnyeri a nőt ideig óráig, aztán hónapokkal, évekkel később lehull a lepel, és a nő rájön,hogy egy tök átlag fazkalap a párja, semmi keresnivalója már mellette,csak a semminél jobb,mert addig se marad tömetlen a luka. LEhet hogy épp most itt állnak.

Csak a kegyelemdöfésre, a megváltásra várnak. Add meg nekik! Szedd szét, törj át mindenen, egyszer élsz!

Nem házasok, akkor meg szard le nagyívben!

Egy esélyt adj magadnak, ha elküld a fészkes fenébe, akkor hagyd, ha hajlik a dologra, de bizonytalan, akkor meg dúrd ki a francba a párját.

2013. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Csak olyan esetben van esélyed, ha pont olyan kapcsolatban van, ami csak úgy van és kész, nincsenek a pasival komolyabb tervei, már kihűltek az érzelmei...stb

De ilyenkor is vigyázz, szerintem célszerű fokozatosan haladni, és mindig legyél észnél, különben könnyen szerető válik belőled, gondolom nem ez a cél. És ha abban benne vagy, neki sokkal kényelmesebb lesz úgy, hogy megvan a biztos kapcsolata plusz egy kis szórakozás is veled, abból a helyzetből nem lépni ki egyhamar...

Én is kapcsolatban voltam, mikor a mostani barátomat megismertem, de nem támadott le egyből azzal, hogy akar tőlem valamit, hanem kb 3 hónapon át alakult ez a folyamat. Elhívott olyan programokra, amikről tudta, hogy mennyire vágyom rá, sokat beszélgettünk eleinte csak facebook-on, aztán már napi szinten találkoztunk is. De eközben sose nyomult vagy célozgatott semmire, szóval volt az egészben valami izgalmas, de közben mégse éreztem megcsalásnak azt, hogy vele találkozom, mivel semmi jele nem volt annak, hogy ez több, mint barátság (még ha nem is történt valójában semmi). Aztán egy idő után azért érzékeltette velem, hogy bejövök neki, na meg erre már első pillanattól kezdve rá is jöttem, volt köztünk néhány csók is, aztán szakítottam az akkori barátommal. Még egy darabig randizgattunk ezzel a sráccal, aztán össze is jöttünk, nem bánom cseppet sem, mivel az előző kapcsolatom már nagyon haldoklott, csak sajnos nem mertem kilépni belőle azt hiszem, ezt nagyon szégyellem utólag.

21L

2013. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tényleg azt kéne tudni, hogy a lány hogy viszonyul hozzád... főleg így, hogy írtad,hogy tud arról, hogy tetszel neki.
2013. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként eléggé nehéz rajta kiigazodni. Amikor már volt barátja akkor is célozgatott bizonyos dolgokra velem kapcsolatban. Épp ezért nem értem, hogy mi van. Mintha szàndékosan bátorítana hogy aztán ne legyen semmi. És nem tudok nem gondolni rá, mert minden nap találkozok vele, mert az osztálytársam. Ráadásul még úgy is szeretem, hogy sokszor játszotta az eszét nekem.
2013. jan. 10. 13:50
 7/10 anonim válasza:
81%
Dettó ugyanez a helyzet velem is.
2013. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Dettó
2015. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet !
2016. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet. 2 hónap randizás után tudatta a dolgot. Nagyon kiborultam. Most viszont úgy gondolom, hogy a 3-asnak van igaza. Lehet belefutok egy nagy pofonba, de egyszerűen képtelen vagyok kiverni őt a fejemből. Beleszerettem és abszolút nem a külső miatt.
2018. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!