Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasiknak mi a véleménye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknak mi a véleménye a nagy női fülbevalókról? Pl. Karika, lógós, színes, stb.

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 00:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
a karika az jó,de am tapasztalatból nem nagyon foglalkozunk ilyesmivel,ez kb olyan mintha,mi lenne a vélemyényünk a rózsaszín nyakláncokról.
2009. aug. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem teljesen felesleges kiegészítők, amik csak rontják a hölgy természetes szépségét.
2009. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fú basszus ne legyünk már ennyire nevetségesek,egy karika fülbevaló és az rontja a természetességet?:D Basszus mégis úgy átlagban a férfiak ideálja Eva Mendes,Carmen Electra stb.Ők aztán nagyon természetesek.
2009. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

HA valami nagyobb vagy színesebb fülbevaló volt rajtam, az exem mindig csak annyit mondott, hogy karácsonyfának öltöztem. :) 18/L


Haley

2009. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
49%

ember válogatja.

nekem speciel nem jön be ha fülbevaló van egy lány fülében.

F/18

2009. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
a nagy karika qrvás, a többi nagy szar meg visszataszító.
2009. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

ÉN MEG IMÁDOM A NAGY KARIKA ÉS A SZÉP IZLÉSES FÜLBEVALÓKAT, HA A LÁNYOKNAK AZ JÓL ÁLL!

ÉS MIÉRT NEM ÁLLNA JÓL? AZÉRT HORDJÁK.

2009. nov. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
jópár éve megszületett bennem egy elmélet, miszerint a karika mérete forditottan arányos viselőjének agytérfogatával. az évek során erre mind több példát látva, az óriási karikákat valóban a szőkenős viccek alapjait jelentő festett plázacicák hordják, míg a visszafogottabb fülbevaló értelmesebb lányokra jellemző :) az elméletem beigazolódni látszik :)
2009. nov. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Karakterfüggő, egyénenként változik! Mindenkinek más ál jól, de vannak sablon ékszerek is amik álltalában jól illenek minden hölgynek. Amúgy ha valaki szereti a színes, változatos felaggatnivalókat azzal nincs baj. Gondolom lány vagy, nem állhat rosszúl hisz nektek találták ki.
2009. nov. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Én is azok sorát bővítem, akiket különösebben nem hat meg egy fülbevaló. A nagy is kicis ahhoz, hogy észrevegyem - ettől függetlenül az összhatást növelheti egy fülbevaló, méretétől függetlenül.

23/f

2009. nov. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!