Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem egyre jobban úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem egyre jobban úgy, hogy megalázó számomra ha próbálkozom?

Figyelt kérdés

- 25 éves vagyok , még nem volt barátnőm , pedig próbálkozom , hol úgy, hogy egyre rá állok hosszú ideig és kitartóan ilyenkor hülyének néznek, hogy hogy nem fogom már fel végre, hogy nem kellek, hol többnél is próbálkozom egymás után ilyenkor van, hogy meg kérdik "na mi az én lettem a következő...". Bárhogy is legyen soha semmi sem jó, pedig nincsenek nagy igényeim .. csak egy normális csendes lánykára vágyom ... nem kell modell alkat legyen ..( na jó azért bálnára sem vagyok ) ..de pl. ha kicsit duci az sem számít sőt volt hogy tetszett néhány olyan lány is... na de mindegy, számukra is max csak barátnak kellek :(.

Én egyre jobban úgy érzem, hogy egyre jobban megalázó érzés mikor nagyjából szóba sem állnak velem, vagy teljesen ellene vannak, a közeledésemnek, hogy több legyen mint baráti kapcsolat.


25f


2013. jan. 13. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy. Így nincs is esélyed barátnőt szeretni, bármeddig is tepersz, legfeljebb ha gazdag leszel. Addig marad Marok Marcsa, meg a hivatásosok.
2013. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ilyenektől, mint "na mi az én lettem a következő...". nem csodálom ha elkeseredsz. :(

Bár erre alapszabály, hogy egy társaságból, kb. azonos időben egy nőt próbálj csak felszedni. Különben akkor is elutasítást kapsz, ha egyébként tetszenél az adott lánynak.

Ez azért van, mert az összes többi, akit nem elsőre invitálsz már nem érzi magát olyan jónak. Ló nincs szamár is jó helyzet. Erre figyelj oda, csak egy jóindulatú tanács. :)

2013. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. brian tracy phoenix szeminárium

2. PUA könyvek

3. testépítés

[link] Olvasd el, nem fogod elhinni amíg ki nem próbálod. :P (étrend legyen)


4. siker

2013. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2013. jan. 13. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!