Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy pasival, nagyon kedves meg minden. Szeretnék vele komolyabban is megismerkedni. Csak az a baj, hogy szörös a keze és a melkasa. Hogy adjam a tudtára, hogy ez számomra zavaró anélkül, hogy megbántanám?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 16:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mond, hogy nem szereted a majmokat... De szerintem egy férfi igen is legyen szőrös, azért férfi. Nem kell dzsungel legyen, de a lába, karja, mellkasán legyen azért. Csupasz csigát szereted ?
2012. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Előbb akkor ismerkedj meg vele komolyan, és ha már összemelegedtetek akkor mondd el neki, hogy szeretnéd ha lekaszabolná onnan! :)
2012. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szóval még nincs semmi komoly, de te már meg akarod változtatni úgy, hogy lecsupaszítod szerencsétlen férfiembert, akár egy nőt???


Felejtsd el, ha van esze úgy elküld a p*csába, hogy megnézheted magad, azt meg gondolom nem akarod.

2012. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha már az elején meg akarod változtatni akkor hagyjad a fenébe. Egy férfi az férfi, úgy jó egyébként is ha szőrös, nem értem miért kéne egy kvázi ismeretlen nőért leborotválnia homáralkatúra a testét. Rengeteg nő van aki szeretik a szőrös pasikat, hagyd meg nekik. Mi szólnál ha neked meg azt mondaná, hogy fesd át a hajad mert neki ez a szín nem tetszik és rettenetesen zavarja? Őszinte vonzalom az ilyen. Cö...
2012. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőekkel.

Keress egy olyat, aki már alapból ilyen 21. századi metroszexuális kinézetű, az kell neked.

Mit gondolsz, majd a kedvedért borotválni kezdi a karját? Úristen...

2012. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én mellkasomon nem sok szőr van,a kzemen mint bárki másnak.De ha nem így lenne,és veled hozna össze a sors,kib@sználak mint macskát sz@rni.
2012. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem a gombhoz keresel kabátot. Ha nem tetszik, ahogy van, miért közeledsz hozzá? Csak azért, hogy a saját képedre formáld?
2012. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De akkor is ez már undoritó még a keze feje i s csupa ször
2012. dec. 15. 16:54
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítsunk: NEKED undorító.

De ha undorítónak nevezed őt, mégis mit akarsz tőle? És még a férfiak felszínesek...

2012. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Akkor mi a francokat akarsz tőle, ha undorítónak találod????


Szerintem például nem az, pedig nő vagyok. Imádom a szőrös pasikat.

2012. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!