Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok veletek előfordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok veletek előfordult már, hogy 2 hónappal azután, hogy együtt vagytok egy lánnyal rájöttök, hogy csak barátként tekintetek rá?

Figyelt kérdés
Úgy értem összejöttök, minden ok, szeretkeztetek is már, és egyszer csak 2 hónap múlva hirtelen megvilágosodtok, hogy csak barátként tekintetek a csajra?!
2013. jan. 14. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán.Akkor ha ilyen bizonytalan a dolog alapból nem jöttem volna vele össze
2013. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez valszeg a vadászösztön miatt van, mivel megdugtad így jöhet a kövi :)
2013. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.... azért köszi... de közlöm, hogy nem volt mindig sex valahányszor találkoztunk...
2013. jan. 14. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Téged csúnyán becsaptak.Ilyen nincs,hogy két hónapig együtt vagyok valakivel,majd hirtelen közlöm,hogy hoppá,hát én nem vagyok ám szerelmes,pedig eddig minden oké volt...Eddig sem volt oké semmi,mert eddig sem érzett semmit,csak szexre kellettél.Ócska duma.
2013. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Arról eddig sem volt szó, hogy szerelmes belém...én sem vagyok szerelmes... csak úgy értem, hogy sokat beszélgettünk, sétáltunk, mindig mondta hogy szeret velem lenni, mert felvidítom stb. Mondta, hogy mindig ilyen csajt keresett aki ugyan úgy szeret kötekedni, mint ő. Nyilvános helyen is ölelgetett, puszilgatott, kezemet, arcomat, és jobban bújt hozzám mint én hozzá.. pedig én vagyok a csaj...aztán hirtelen elő állt nekem ezzel... hogy ő úgy gondolja többet kellene éreznie ettől.. na ilyenkor mi van??
2013. jan. 14. 18:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és még azt is mondta, hogy nem tud megbízni senkiben sem... na ezzel sem tudom mit akart mondani... :/
2013. jan. 14. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd,ha két hónap után nem alakult ki szerelem,akkor ezután sem igen fog.Pont az első hónapokban kellene kialakulni a szerelem érzésének,egy bimbózó kapcsolat elején.Eltelt x idő,és ti semmit nem éreztek,Ő meg jön ezzel a ,,senkiben sem tudok bízni" dumával.Nem,egyszerűen csak nem Te vagy a nyerő Nála.Hiába nyomta eddig a nyálas,átlátszó szövegét.Addig dobd ki,míg nem Ő fog...Egyébként pedig nyugodtan mondd azt,hogy semmi baj,úgyis Te is csak barátnak tartod.
2013. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én a szerelemről nem így vélekedek mint te... szerintem ahhoz hogy szerethessem a másikat meg kell ismernem milyen... és még teljesen ez nem sikerült. Mert ha szerelmesek leszek mielőtt ismerném is akkor végül is kit szeretek? a külsejét??? Ilyen már volt nálam aztán pár hét múlva vége volt, mert kiderült milyen és nem arra számítottam amit kaptam...
2013. jan. 14. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!