Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan pasi aki tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi aki tényleg nem akar együtt aludni csajjal?

Figyelt kérdés
1 hónapig jártam egy fiúval és egyszer aludtam nála, egyszer ő nálam...majd ismét nálam akart aludni de mondtam neki h fölösleges tegnap aludtunk együtt...erre hivatkozik azóta is hogy akkor akart velem aludni most már hagyjam ezzel. Azota még azt is kitalálta hogy ő nem szeret nőkkel aludni, majd max talán a feleségével. Ebben lehet igazság vagy csak kamu szöveg? A srác mellesleg a mai napig nagyon gyanús nekem, olyan mintha lenne egy állandó eltitkolt barátnője is.

2013. jan. 14. 01:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem értem a többi férfit... én pizzával is beérem.
2013. jan. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem besértődött a pizzaképű.
2013. jan. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen nem létezik... valami tuti van a háttérben. Én a helyedben nem keresném ,igy talán rájön mit veszíthet és megjavul :) de ha van valakije akkor is tojd le a fejét és majd eldönti ki a fontosabb
2013. jan. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda egy szívtipró
2013. jan. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
én nem aludni akarok egy csajjal...
2013. jan. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hogy van-e barátnője nem tudom. Nekem elég nyomi srácnak tűnik, az ilyen bálkrvákat nem értem miért nem dobják a lányok. Ettől függetlenül sok férfi nem szeret mással aludni. Nekem kellett egy év míg megszoktam magam mellett a feleségemet, és még most is néha a kanapén alszok.
2013. jan. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 panini ***** válasza:
Véleményem szerint ez létező jelenség. Én is utálok fiúkkal aludni, pedig nincs eltitkolt barátom, sem baránőm.. /L
2013. jan. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért kislányom, mert nem adtad neki a lukad.

Csak arra kellettél volna, de rájött hogy arra SE:D

2013. jan. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekelni mi az a luk. Mert ha a lyukát nem adta volna azt még érteném...
2013. jan. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nekem egyik legfőbb vágyam a Far Cry 3 mellett, hogy együtt aludjak végre egy lánnyal. Akkor őt tudnám ölelgetni a párnám helyett:)
2013. jan. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!