Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban nagy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban nagy ez a magasságkülönbség?

Figyelt kérdés
154 cm nő <---> 205 cm férfi
2013. jan. 14. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ne kosarazzatok randi gyanánt :D
2013. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, mások nagy ívben szarnak rátok.
2013. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hű, hát jó nagy különbség, de miért lenne gond?:) Nem ez számít, maximum megnéznek az utcán titeket, de kit érdekel? Ha szeretitek egymást miért okozna gondot?:)

Én is picike vagyok, a párom meg magas, mondjuk nem ennyire, de így is szinte mindenki megjegyzi, hogy milyen pici vagyok, de nem bántó céllal.

20/L

2013. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg a szerelemben ez nem játszik szerepet, de gyakorlatilag elég nagy...
2013. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha titeket nem zavar ne foglalkozzatok mással.. a szerelemben ezek a dolgok tényleg nem számítanak...a kíváncsi tekinteteket, esetleg rosszindulatú megjegyzéseket meg nagy ívben sz*rjátok le!! Semmi közük hozzá! ;)
2013. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bizony nem kicsi... Mondjuk eleve a 205 centis magasság kényelmetlen lehet, hiszen a világban a dolgok nem ilyen méretű emberekre vannak tervezve. És az is biztos, hogy egy ilyen párt biztosan meg fognak bámulni. De ha a párt ez nem zavarja, és egyébként jól megvannak egymással, akkor minden rendben van.


Egyébként nekem volt egy barátnőm, aki 154 cm magas volt (én 178 vagyok), és engem zavart a különbség. Nem is tartott sokáig... De hát ez szubjektív dolog.

2013. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én 172cm ha a pasim 185cm fölött lenne nem biztos h a pasim lenne..velem egy magas..és ez pont jó
2013. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök hogy nem csak én vagyok ilyen alacsony aki hasonló problémákal küzd:D én 154, a barátom 195 :D
2013. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

azért működhet:


[link]

2013. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!