Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom biztosra, hogy egy fiú csak barát akar lenni, vagy több?

Figyelt kérdés
Írni szoktunk egymásnak, mert Németországban lakik, idén költöztek ki, oda jár suliba is. Néha nem tudom hova rakni amikor azt írja, hogy hiányzol, aggódom érted, stb. Én csak mint barát bírom, kicsit sem jön be úgy, h barátságon kívül bármi lehessen köztünk.
2013. jan. 14. 20:13
 1/10 isshosenkin ***** válasza:
akkor írd meg neki, és ha letiplizik, többet akart..
2013. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A.Romanov ***** válasza:
Biztosan csak akkor tudod, ha bele látsz a gondolataiba. Majdnem biztosan úgy, hogy megkérdezed. Ezt javaslom, mivel az előbbi igen sok nehézségbe ütközik :)
2013. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, ez elég sok akadályba, főleg, hogy többszáz km-re van tőlem :D Megkérdezném én, de nem tudom, hogyan... Bárkit kérdeztem, akik ismernek mindkettőnket (tavaly osztálytársak voltunk) mindenki szerint bejövök neki) akinek meg csak meséltem róla, szerintük is, aminek nagyon nem örülök.
2013. jan. 14. 20:17
 4/10 isshosenkin ***** válasza:
ha tőlünk meg tudtad kérdezni, pedig én jelenleg az űrben vok, tőle s megtudod kérdezni..
2013. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de nem akarom, h emiatt ne legyünk barátok, így is olyan elveszett szegény.
2013. jan. 14. 20:53
 6/10 isshosenkin ***** válasza:

Ha "rád pazarolja" az idejét, elveszett is lesz, mert így kisebb az esélye, hogy bnőt talál magának...

neked meg úgyis mind1 nem, mert te nem akarsz tőle semmit, csak barátkozni.


a barátkozás társ nélküli férfi és nő között olyan, mint egy kulcs a zárja nélkül, semmi értelme....

2013. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hidd el, én örülnék a legjobban, ha találna egy új valakit, mert tavaly nyárt egy lánnyal, de mivel elköltözött, a lány szakított vele.
2013. jan. 14. 22:00
 8/10 A kérdező kommentje:
miért értelmetlen?
2013. jan. 15. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazi van az utolsó válaszolónak abszolút.

beszéljétek ezt meg, ha már valakire a barát szót használod, akkor ott nem kéne, hogy legyen olyan téma, amiről nem mertek beszélni, még ha kellemetlen is.

Nem olyan nagy ügy ez, ha felhozod a témát, elég sok fiú-lány barátságban felmerülő probléma ez, szóval erre hivatkozva simán mondhatod...

És nem fog valószínűleg meglepődni ezen, hogy úristen hogyan is juthat ilyen az eszedbe, hiszen eléggé esélyes, hogy többet akar.

Egyébként én mindig azt tapasztaltam, hogy nincs olyan fiú barát, sőt, még igazán haver se, aki ne akarna összejönni az adott havercsajjal, ha lenne rá lehetőség. Végülis belsőre tuti szeretik egymást, ha már ilyen jóban vannak, ha emellé még a lány jól is néz ki, akkor mi akadálya lenne.

Most nem azt mondom, hogy minden pasi szerelmes a haver lányokba, csak hogy a többség nem utasítaná el egy kapcsolat lehetőségét velük.

Ha igazán a barátja vagy, akkor ne önzősködj, nekem az esik le ebből az egészből, hogy jól esik neked, hogy tetszel neki, de ez szemétség a részedről, ha így van, nem jó dolog ezzel visszaélni, képzeld magad a helyzetébe. Neki mindenképp jobb lesz, ha tisztázzátok!

21L

2013. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtattál, utolsó, és valamilyen szinten igazad van. De nem veszem el az idejét attól, hogy barátnő után nézzen, mert tavaly is én biztattam h lépjen azzal a lánnyal kapcsolatban, és jól megvoltak.

Viszont néha tényleg jó, hogy pl. örül, mikor olyan óránk van ahol egymás mellett ülünk. Meg mondja h menjünk el ide meg oda. Viszont tudja, hogy mint fiú(férfit nem mondanék 16 évesen még) nem igazán jön be. De ahogy viselkedik, meg mások szerint is tetszem neki. Megkérdezni meg emailben, vagy majd személyesen? nem tudom, melyik lenne jobb...

2013. jan. 26. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!