Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki szét akar minket szedni. De vajon mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A párommal már 7 hónapja vagyunk együtt volt egy pár napos szünet nem olyan régen. Mostanában volt egy lány aki idősebb nálam 2 évvel tehát valamennyivel fejlettebben néz ki mint én de szerencsére nem láttam még mert lehet összevertem volna. Mivelhogy "véletlenszerűen" találkozott a barátommal nem is egyszer. (persze mondjuk úgy hogy valamelyik spanon keresztül). Pár napja kiderült hogy a barátom szülinapi bulijában ott volt ez a lány...ez még nem lett volna baj ha én is ott lettem volna de a barátom azt mondta h ne menjek mert nem tudja elengedni magát előttem rendesen. Mégis azt mondja hogy csak engem szeret.... ja és még pluszba h már a csaj száma megvan neki és mellesleg még tetszik is neki ....Mit csináljak? mert ezzel most eléggé megbántott főleg h utólag derült ki. Kellene valamit tennem? vagy csak "sodródjak az árral"?

L/17



2012. okt. 12. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik.Fejezd be Különben dühbe jövünk!Aztán majd tartsd oda a másik orcádat is!
2012. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"ne menjek mert nem tudja elengedni magát előttem rendesen"


ez így elég gáz... nem hiszem, hogy szeret

2012. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert nem akarta hogy teljesen részegen lássam
2012. okt. 12. 15:42
 4/8 Ryuuji válasza:

„ne gyere mert nem tudom előtted elengedni magam” Ez akkora kamu szöveg nagyon tetszik használni fogom :D De most komolyan ez csak annyit jelent h nem meri megtenni azt amit akar ha te is ott vagy (és nem hiszem h csak a részegségről van szó), ennek nyilván az az oka h ha látnád mit csinál kiakadnál (valószínűleg jogosan.


De ami a kérdést illeti ha ez a sor „valamennyivel fejlettebben néz ki mint én” azt jelenti hogy még te is elismered milyen jól néz ki és a srác bejön a csajnak de mégse hagy ott téged érte akkor mégis te kellesz neki. Ráadásul ha még nem történt semmi és így akadsz ki, te leszel a rossz. Viszont szerintem ha nem tudsz megbízni benne (és szerintem okkal) akkor ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

2012. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 asdasd1125 ***** válasza:
szerintem aki ilyet mondd az nem szeret, vagy csak teszi neked. :/ ha szeretne tiszta szívből akkor nem mondta volna, mert te elfogadnád és ugyan úgy szeretnéd ha kicsit be van rugva, mintha nem lenne. Nem igaz?
2012. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De igen, mégis annyira őszintének hangzik ahogyan mondja h szeret és tesz is érte hogy érezzem. De még sem értem a helyzetet :( Szeretem de sokszor fájdalmat okoz...
2012. okt. 12. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet több vasat atrt a tüzben...szerintem ez a srác nagyon hamis,ugy ahogy van. en nem biznek benne a helyedben. Mi az h nelegyel ott a szülinapi bulijan???? akk bulizzon amskor ugy a haverjaival,hogy te nem vagy ott,de szulinapjan ne legyel ott? ez mar milyen dolog? szabadulj meg tole minel hamarabb es varj egy olyanra ,aki olyan komolyan gondol egy kapcsolatot amennyire te is :) vagy beszeljetek meg,es ne higyj neki ha mezes mazos szovegekkel probal megpuhitani. legy kemeny es hatarozott,mondd meg neki a frankot:D
2012. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a nem akarja hogy részegen szöveg kib@szott nagy kamu. Már ahogy írták előttem is, nem akarta hogy lásd amit csinál. Teljesen mindegy hogy éppen lefeküdt-e a csajjal, csak smároltak vagy esetleg még odáig sem jutottak el, de ha ott lettél volna, esélye sem lett volna próbálkozni a csajnál. Ez a Te döntésed, de én egy ilyet egyből dobnám, mert jobb még most, mint később, akármennyire is szereted. Az ilyenekre nem jellemző hogy csak úgy megváltoznának, szóval a nyálas kamu szövegnek sem kell bedőlni.
2012. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!