Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szerint én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint én vagyok a megbízhatatlan és a hazug, szerintetek?

Figyelt kérdés
Barátnőm anno megcsalt egy csók erejéig, elmondta, megbocsátottam, de hogy kivel történt azt nem volt hajlandó elárulni. Egy idő után a srác mondta el magától, mert amúgy jóban vagyunk és segítettem neki valamiben ő meg szarul érezte magát emiatt, nem is hibáztatom, nem tudta hogy együtt vagyunk, de nem ez a lényeg. Nemrég szóba jött bnőm meg köztünk ez a srác, és akkor kicsit szarul érintett a téma, akkor mondtam el neki, hogy tudom, hogy ki volt az a srác. És erre rám förmedt, hogy miért nem mondtam el akkor rögtön, amikor megtudtam, meg hogy a kapcsolat alapja a bizalom stbstb. És hogy ezután hogy bízna meg bennem. Szerinte csak arra vártam, hogy jól megmondhassam neki. Szerintetek ez okés?
2013. jan. 14. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem te vagy a hibás, mert csak úgy ok nélkül nem hoztad fel a témát.
2013. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"kapcsolat alapja a bizalom"

Erre csak azt mondtam volna,hogy szerintem is.

2013. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem nem okés! :) Szerintem a csaj csak rád akar hárítani mindent... Neki kellene szégyellnie magát, e ehelyett neked esik.. nem is értem..am milyen a kapcsolatotok? Nem lehet, hogy csak így akar menni? Vagyis ez csak ürügy lenne arra, hogy szakíthasson? Persze nem tudom, mert te tudod milyen a kapcsolatotok, ezért kérdezem.
2013. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát ez alapján bizony nem a barátnődnek kellene vergődnie.


N/24

2013. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mivel neki kellemetlen a téma a :legjobb dolog a támadás-t

használta

nincs igaza

2013. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ennek a bizalom szónak nem az ő szájából kellett volna elhangoznia.

Én ott hagynám. Megcsókol egy másik srácot és még ő papol a bizalomról?

2013. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Dorky ***** válasza:

Istenem.......

Tudod: legjobb védekezés a támadás...érdekes lehet, hogy miért kapta fel ezen a vizet....én az ö helyében mélyen hallgattam volna....

Nem szeretném minösíteni a viselkedést inkább...

2013. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibás, csak szerintem ezt ő már lezárt témának tekintette, vagy legalábbis megpróbálta lezárni magában, azt hitte, hogy te is ezt tetted, most pedig, hogy újra felhoztad, sz..rul esett neki. De végül is nem mondhat semmit, mert ő hibázott, nem te játszottad el a bizalmat.
2013. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus "legjobb védekezés a támadás" esete a barátnőd részéről...
2013. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A barátnőddel nincs rendben valami. Ő volt a hibás,szerintem próbáld vele tudatni.

17/L

2013. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!