Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagy kérés ez tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy kérés ez tőlem? A párom szerint igen.

Figyelt kérdés

A menzeszem előtti 1 hétben szörnyű lelki és idegállapotban vagyok. Ne csak hisztizésre gondoljatok, dühkitörések, öngyilkos gondolatok... Múltkor begyógyszereztem magam, máskor a fejemet a falba vertem, szóval tényleg nem egyszerű...

Ráadásul ilyenkor folyton féltékeny vagyok, a páromat gyanúsítgatom. És itt kezdődik a probléma. Belemegy a veszekedésbe ahelyett, hogy megnyugtatna, és azt mondaná, hogy szeret, meg én vagyok a legszebb, stb. De állítása szerint neki ez nem megy.


Én nem tudom kontrollálni magam, mintha egy más ember lennék olyankor.. Gyógyszer sincs erre, nem tudok mit tenni. Amúgy egy tök normális, életvidám lány vagyok.


Szóval ez volt a kérésem, hogy ilyenkor nyugtasson meg, de szerinte ez nagyon nehéz, mikor én épp gyanúsítgatom őt... Csak nem érti meg, hogy ettől még idegesebb leszek és kárt okozok magamban..


2013. jan. 5. 14:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást.Ha erre nem képes,mi lesz később?Én had ne írjam,mikre nem voltam hajlandó a legutolsó barátnőmért,aki később az élettársam lett.Az csak 1 dolog,hogy már nem vagyunk együtt,de akkor is.
2013. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek a pároddal. Ez nem normális állapot, olyan nincs hogy nem te tehetsz róla vagy nem tudod kontrollálni magad. Legalább abban tehetsz róla, hogy nemk keresed a megoldást mint az őrült, jársz orvosról orvosra amíg meg nem találják, hogy mi a baj, vagy gyógyszert ami elnyomja. Nem fer elvárni apárodtól, hogy ezt eltűrje. És mi van akkor ha épp nincs melletted, vagy amikor nincs párod? Mi van ha egyszer sikerül úgy begyógyszerezni magad hogy többet nem kelsz fel? Így élni sem lehet. Hogy mész iskolába, vizsgázni, vagy dolgozni?
2013. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Ilyen a pasid h belemegy. Szerintem minden nő ilyen vagyis hasonló. Én exemet ilyenkor mikor nekemesett én szájoncsokoltam mindig:DDD Hatásos volt mert megnyugodott:D
2013. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Általában csak a féltékenykedéssel van a bajom, ha akkor lenyugtatna, nem lenne öngyilkos gondolatom sem. De ő belemegy a veszekedésbe, annyira felidegesít, hogy remegek, és hát akkor jönnek az olyan gondolatok.


Tényleg nincs rá gyógymód, hogy is lenne egy lelki állapotra?... A fogamzásgátlót ajánlotta a doki, mert a görcseim is elviselhetetlenek voltak, de a lelki állapotomon nem segített.

2013. jan. 5. 14:30
 5/34 A kérdező kommentje:

De elmondtam már neki párszor, hogy ne menjen bele, inkább mondja el, hogy milyen szépnek tart és akkor lenyugszom.

De ő ennyire makacs, hogy nem tud bókolni mikor épp gyanúsítgatom.. Hát istenem...

2013. jan. 5. 14:30
 6/34 A kérdező kommentje:

És igen, nem tudom kontrollálni. El sem tudod képzelni, hogy milyen ez... Mintha valami megszállná az agyamat, nem tudom abbahagyni, elkezdeni..

Volt, hogy inkább géphez sem ültem, fel sem vettem a telefont, csak hogy ne támadjam le, de másnap kijött belőlem ez az elfojtott dolog..

2013. jan. 5. 14:32
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj, ha elmész egy pszichológushoz akkor az biztos ad rá gyógyszert...amit ha nem, hanem csak akkor szedsz amikor tényleg kell....akkor az még szerintem nem gáz..inkább így élj mint sehogy
2013. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem fogok antidepresszánst szedni! Függőséget okoz, ráadásul nem is lehet csak 4-5 napig szedni, akkor kb semmit sem ér.

Tényleg nincs rá gyógyszer. Ráadásul eü-ben tanulok, csak tudnék róla.

2013. jan. 5. 14:34
 9/34 Hole Hunter ***** válasza:
Béke poraidra!...
2013. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Rengeted féle gyógymód van,nem csak egy, illetve arról hallottál már, hogy az ember lelkét is gyógyítják. Ne mondd hogy nem... Ennél ezerszer súlyosabb dolgokat is meggyógyítanak. Persze a delikvens is akarja, de te inkább áthárítod a felelősséget. Nem helyzeheted a másikra a felelősséget, hogy "ha ő ezt meg azt mondaná akkor minden jó lenne, meg ha ő ezt meg azt csinálná". Illetve megnézném fordított esetben te mennyire tudnál tökéletesen viselkedni.
2013. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!