Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó az ha a faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó az ha a facebook jelszót megadjátok egymásnak párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
ennek bármi veszélye lehet? mert sztem így a megcsalás edélye kevesebb lehet

2013. jan. 14. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Micsoda marhaság! Nem tudtok anélkül a szar nélkül meglenni?
2013. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
és ki akarja megcsalni a másikat? bazz... mi tudjuk egymásét, de nem ellenőrizzük, hogy kivel és mikor beszélget
2013. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs,de nem is turkálnék a pároméban (ha lenne),mert akkor már úgy sincsen bizalom.
2013. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem.. ha valaki meg akar csalni valakit nem facebookon fogja megcsalni..
2013. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

hogy mi a veszélye? ha kicsit is olyanabb az egyik fél, akkor mindenen behisztizik, felhúzza magát


erre rámehet a kapcsolat


nem véletlenül van mindenkinek külön fiókja, vagy ha vkinek nem tetszik,akkor csináljanak közös fiókot

2013. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi értelme? Egy kapcsolatnak az alapja a bizalom, ha ez nincs akkor alapból semmi értelme az egésznek.
2013. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sosem jutott eszembe, hogy meg kellene adjuk a fb jelszavunkat, vagy más jelszót egymásnak. Viszont én mindig nyitva hagyom az emailemet, a barátnőm pedig még véletlenül sem... Nem mintha érdekelne, a telefonjába se nézek bele, de ez feltűnt.
2013. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Dorky ***** válasza:
100%

Miért lenne a megcsalás esélye kevesebb...ehhh...te biztos lány vagy...csak egy lánynak jut ilyen az eszébe....

Az ismeröseit, postokat látod egyébként is...ha megakar csalni, megmondja az illetönek, hogy facen ne írj mert nézi a csajom...vagy ha vált is levelet vkivel kitörli és nyoma sincs már.....

De szerintem nem nyerö ilyet kérni...

2013. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy tök normális,ha természetesen kerül elö ilyen pl.:"lépj be nekem,és nézz meg valamit",vagy ilyesmi(nálunk így volt),de úgy,h "na szivem akkor hozz papírt,tollat jelszavakat cserélünk" úgy nagyon gáz!


21/l

2013. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megcsal valaki akkor nem a face lesz a hibás. Én együtt lakom a párommal de nem tudjuk egymás jelszavát és szerintem nem is kell tudnunk.
2013. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!