Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent megteszek, mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megteszek, mégsem elég. Vajon miért nem vagyok elég jó neki?

Figyelt kérdés
Mindent megteszek a kapcsolatunkért,lesem mit akar,ugrok,ha kell.Nekem ez nem fáradság.Mégis azt hallom,hogy magányos mellettem,hogy nincsenek barátaink.Nekem nem kell senki,csak ő.Én akarok lenni a barátja,társa,szerelme, mindene.Hétvégén szórakozni akar menni,nagy nehezen ráveszem magam,és elmegyek vele,olyan emberek közé.De ő mindig társaságot akar,meg barátokat.Nem érti meg,hogy az emberekben nem lehet megbízni.Finoman próbálom rávezetni,hogy ne bízzon meg senkiben.Bennem viszont kételkedik vagy kinevet.
2013. jan. 15. 12:51
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

"hogy az emberekben nem lehet megbízni.Finoman próbálom rávezetni,hogy ne bízzon meg senkiben.Bennem viszont kételkedik vagy kinevet."

ajaj , vannak gondok...

2013. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Nem vagy paranoiás?
2013. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarod őt sajátítani, pedig ezt nem szabad! Nagyon ráakaszkodsz, és ő menekülni próbál, hiszen minden kapcsolatban hagyni kell egy bizonyos fokú szabadságot a másiknak, különben nagyon gyorsan egymás agyára mentek majd. Ettől még nem biztos, hogy kevésbé szeret téged, mint te őt, csak te azt hiszed, hogy most már nincs olyan, hogy TE és Ő, hanem csak TI vagytok... pedig ez nem igaz... és ez előbb-utóbb az agyára fog menni, hidd el nekem. Túl önző vagy, hagyd őt élni, hiszen ő egy önálló emberi lény, saját igényekkel.
2013. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 Nueleth ***** válasza:
Bizony, vannak gondok...:) Nem tudom, kiben csalódtál ekkorát, de szerintem nem lenne szabad ennyire elzárkóznod másoktól. Természetes, hogy a barátod "élni" szeretne, főleg, ha fiatalok vagytok. Attól, hogy te vagy a mindene, még vágyhat mások társaságára... Az pedig, hogy néha szeretne mondjuk meginni egy sört a haverokkal, vagy leülni velük dumálni, még nem jelenti azt, hogy maximálisan megbízik bennük. Nem csoda, hogy kinevet, mert szerintem kicsit tényleg nevetségesen viselkedsz.
2013. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
28 férfi vagyok
2013. jan. 15. 12:59
 6/45 anonim ***** válasza:
Neked is picit változtatnod kellene, nyitni az emberek felé. Én sem bízom meg "csak úgy" emberekben, és nem igénylem, hogy 100-an vegyenek körül, de 1-2-3 jó barát mindig jó, ha van a közelben. Akár szerezhettek közös barátokat is, akivel mindketten jóban vagytok.
2013. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb jóindulattal mondom, hogy menj el egy pszichológushoz.
2013. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
kiköpött anyám van, ő nem bízik még a szűz máriában sem :D
2013. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Szép dolog a párkapcsolat, de nem pótol minden és mindenki mást az életben. Kellenek barátok, család, ambíciók, hobbik, privát szféra a legnagyobb szerelem mellett is.
2013. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
ez egy fajta kisajátítás. nem jo dolgog sztem. és vége lesz a kapcsolatodnak ha nem változtatsz rajta.
2013. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!