Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Máshogy kezelnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Máshogy kezelnétek a barátnőtöket ha ezt megtudnátok róla?

Figyelt kérdés

Szeretem a szexi ruhákat, fényképezni magam, akár művészi akt vagy videózza magát. Alapból nem öltözködöm kihívóan, visszafogottabb típus vagyok, kevés helyre járok el, nem részegeskedem, bulizom, nem a társaság középpontja.

Néha olyan kedvem van akkor kicsit nőiesebben öltözködöm, de úgy vettem észre, hogy nem látják a különbséget a qrvás és a nőies stílus között. Egyszerűen divatból szidják a másikat ismeretlenül. Magassarkút pl nem is szeretem, de a fotó kedvéért felveszem. Félek, hogy utána inkább szexre kellenék. Nem is kufircolok össze vissza. Mióta az eszemet tudom életem egyetlen szerelmét akartam megtalálni. Ez még folyamatban van.


Ilyen ruhákra gondolok:

[link]


2013. jan. 15. 19:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
nem. max annyi változna, hogy előttem ilyet kéne hordania :)
2013. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Semmit sem.De szívesen látnám én is ilyen ruhában.
2013. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Én bírnám. :)
2013. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%

"Alapból nem öltözködöm kihívóan, visszafogottabb típus vagyok"


Akkor ezek a ruhák a képen: MIK? :D

2013. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Egyikben sem mennék ki az utcára. :D Ezek akció előtti ruhák. :D
2013. jan. 15. 19:11
 6/36 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van olyan pasi szerintem, akinek az ilyen nem lenne jó.
2013. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy tetszene, de félek, hogy utána ribancként nézne rám és a szex venné át a főszerepet. Ezt nem szeretném.
2013. jan. 15. 19:17
 8/36 Dogmatix91 ***** válasza:
100%

akció előtti ruha:

[link] :DD


A fogalmazásra figyelj, mert én az ilyenre allergiás vagyok. Egyébként nem kezelném máshogy, ha jól áll neki, akkor bátorítanám, hogy utcán is hordjon magassarkút vagy nőiesebb ruhákat.

2013. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 The Other ***** válasza:
100%

A lányok jó részének van "akció előtti" ruhája, ami teljesen rendben van, ha ebben a szituációban viselik. :) Akkor lenne gond az illetővel, ha mondjuk szórakozóhelyre menne ilyesmi cuccokban, vagy pedig a FB-ra (vagy máshová) töltögetné fel az ebben készült képeit.


És ha már a képfeltöltésnél járunk: a Pavlov kutyájának a nyáladzásához hasonló privát üzik számát a négyzetre emelheted, ha valamelyik cuccot felpróbálva töltesz fel képet...

25F

2013. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Hány akció előtti ruhád van?
2013. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!