Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat. Működhet így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Működhet így, hogy még kapcsolat elején vagyunk. Mit csinálhatnék, h feldobjam, érdekessé tegyem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
1 hónapja jöttünk össze a barátommal,már a szilvesztert is együtt töltöttük és az apró jelekből úgy látom,fontos vagyok neki.Viszont már visszament egyetemre,egy másik városba(200km),2hónap múlva jön haza.Úgy gondolom,hogy egy kapcsolat elején lenne a legfontosabb találkozgatni és közelebbről megismerni egymást.Mit tehetnék annak érdekében,hogy szorosabb kapcsolatot alakítsunk ki,hogy komolyabb dolgokról is beszélgessünk,ne csak flört szintjén smsezzünk nap mint nap???

2013. jan. 16. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát hacsak nem te vagy az egymilliomodik, akkor sajnos bele kell törődnöd hogy vége van. Jobb most kimondani, mint később. Elfecsérelt idő lenne....
2013. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hónap nem sok idő, szerintem, annyit simán ki lehet bírni.
2013. jan. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, ez halott ügy...
2013. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg megtudod látogatni? A diák jegyre csak összegyűl némi kis félrekuporgatott zsebpénz egy hónap alatt (200 kmre nem sok itt belföldön), ha nem vagy diák, de még 26 aluli, akkor is kapsz kedvezményt.

Szerintem látogasd meg, biztos örülne neki :)

Addig is marad skype, tartsátok a kapcsolatot amennyire csak lehet! Nehéz, de szerintem nem veszett ügy ha tényleg szeretitek egymást.

2013. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!