Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak miért tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért tetszik, hogyha magasabb a fiú?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 12:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mert vehetnek fel magassarkút...
2013. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
Mert felszínesek.
2013. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Mert egy alacsonyabb mellett hogy érezzék magukat biztonságban?
2013. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Jobb odabújni egy magasabb fiú ölelő karjaiba, és hát az elsőnek igaza van, a magassarkú használata sem egy elhanyagolható szempont!
2013. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
En peldaul rohadtul kenyelmetlennek erzem, ha a fiu magasabb.
2013. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát valami ilyesmi, nem tudom rendesen megfogalmazni: a férfi legyen erős, legyen az erős fél a kapcsolatban, aki mellett lehetek nő, védjen meg ha kell, és egy magasabb férfihez könnyebben társítok ilyen gondolatokat. (Igen, az sem rossz ha magassarkúban nem vagyok magasabb nála. :) )

Természetesen mindez ugyan úgy meglehet egy alacsonyabb férfiban is, nem tartom kizáró oknak. De esztétikailag a magasabb jobban tetszik nekem.

2013. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem általánosítható szabály. Nekem pl. különböző magasságúak voltak az eddigi barátaim, nem ez alapján válogattam. Az is igaz, hogy nálam nem nehéz magasabbnak lenni, de nem igazán érdekelt ez a szempont.
2013. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A csajoknak hagyományos szex közben kell az, hogy lássák a másik arcát, és ne a párnát nyálazzák össze. Az álló farkadat csak felfele lehet hajlítani fájdalommentesen, ezért csak ez az opció jöhet szóba, hogy az arcotok egy vonalban legyen.
2013. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Valóban a magassarkú használat miatt, persze ez eléggé sokadlagos dolog, nyilván ez nem szempont... :)

Ami még pozitívum, hogy így könnyebben lehet csókolgatni a nyakát a srácnak...

Hát ennyi. :D

Nálam cseppet sem fontos egyébként, az előző barátom valamennyivel alacsonyabb volt nálam, a mostani pedig pont akkora mint én...lényegtelen.

21L

2013. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Elegem van, hgoy minden lánynak magas pasi kell!! Én meg dögöljek meg egyedül csak, mert alacsony vagyok?!
2013. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!