Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a volt barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a volt barátnőmnek?

Figyelt kérdés
tehát szakítottunk kb 5 napja, de én nem nagyon akartam, meg olyan nagy ok nem is volt rá, csak ő mégis szakítani akart, mert mostanában sok volt a veszekedés, és alig foglalkoztam vele, és most megakarnám neki mondani hogy kezdjük újra, de mit mondjak?
2013. jan. 16. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

-Szia

-Szia

-Nem kezdhetnénk újra?

2013. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát nehéz kérdés. De én azt mondanám neki, hogy "kezdjük újra". Azt nem lehet félreérteni.
2013. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

hát igen, eddig én is tudom, de úgy szakítottunk hogy barátok maradtunk vagy mi, vagyis nem vagyunk rosszban, de azóta egyszer sem beszéltem vele egy szót sem...

facebookon is látom hogy fent van, de nem merek ráírni mert nem tudom hogy mit írnék neki...

arra gondoltam hogy majd egy hét múlva írom vagy mondom neki hogy kezdjük újra, csak mivan ha addigra tálál valaki mást... :/

2013. jan. 16. 16:17
 4/17 A kérdező kommentje:
*talál
2013. jan. 16. 16:17
 5/17 anonim ***** válasza:
hát ezért ne várj.. most írsz neki még ma !!!
2013. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szedd össze a bátorságodat és mond meg neki hogy szereted.. ne habozz.. ne hagyd őt elmenni ha tényleg szereted..:(
2013. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

de most nincs fent faszbukon... :/

és nem tudom hogy pontosan mit írjak neki, de szeretem, meg ő is szeret, de azt mondja hogy jobb lesz így...

2013. jan. 16. 16:30
 8/17 anonim ***** válasza:
akor irj egy sms-t neki!.. hogy nagyon szereted még mindig nem bírod kiverni a fejedből....és szeretnéd ha újra kezdenétek.. meg bla-bla bla...:D
2013. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát jó, megírnám én neki, csak még túl korai lenne megírni neki szerintem, mert ez még elég rövid idő volt szünetnek, de ha meg mással kezd el járni, akkor tuti megverem majd azt a gyereket...
2013. jan. 16. 16:34
 10/17 A kérdező kommentje:

ez nagyjából jó lenne szerintetek?


szia

szeretnék veled kibékülni, és szerintem lenne értelme újrakezdenünk, mert nagyon szeretlek, és nem jó nélküled..

meg blablabla..


valami ilyesmi? vagy segítsekte, mondjatok valami jót

2013. jan. 16. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!