Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

Randiztam egy fiúval és rájöttem ,h egyáltalán nem jön be.A randiban is úgy voltam benne ,h jól van meg lehet próbálni.Meg is volt de a fiúval nem illünk össze és nem is élvezem ha vele vagyok ,igazából untat is.Viszont ő teljesen odáig van értem és az családjának meg a haverjainak is rólam beszél.És nem tudom ,h h állítsam le.Találkozzak vele és úgy vagy amikor facen beszélünk írjam neki ,h ne randizzunk többet?Ti mit tennétek?

L


2013. jan. 16. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond el az igazat.Az a legjobb.
2013. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de én ezt nem értem..! mért nem mondod el így neki ahogy most leírtad? ez a legg korrektebb!
2013. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Emberek, tanuljátok már meg kinyitni a szátokat. "Pál, sajnálom, de nem kölcsönösek az érzelmeid. Köszönöm a lehetőséget."
2013. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Személyesen mond el neki,hogy nem jön be.Legyél már egyenes.
2013. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!