Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ha a barátotok éjjeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a barátotok éjjeli műszak után (délután 3-4-ig alszik) gyalogolna félórát azért, hogy a vonatállomáson várjon mikor hazaérkeztek, és bármennyire nyűgös minden nap elbuszozna hozzátok, hogy találkozzatok, biztosra vennétek, hogy szeret?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 23:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár lenne ilyen barátom! Nem várnám el, de jól esne.


21/N

2013. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ő sem várja el. De jól esik neki, remélem ebből érzi, hogy szeretem. Meg hogy azért ne találkozzunk, mert én melózok bunkóság lenne és nekem sem esne jól. Sokat veszekszünk amúgy is. Jól jön néha az ilyen, szerintem. Csajok?
2013. jan. 17. 00:02
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom, aki azóta már a férjem, mindig kijött elém a buszhoz, ha tudott és én is elé. :) Jólesik az ilyen.
2013. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

kihalóban lévő lovagok és úriemberek egyik példánya...

Nem értem, ettől miért lennél papucs, ha a csajt nem zavarja, hogy ilyen gyakran keresed, akkor semmi gond nincs vele. (Engem személy szerint picit zavarna, mert sokszor szükségem van magányra is, de egyértelműen kiderül azért, hogy szeretetből/szerelemből teszed) Egyébként miért a kérdés? A lányka kételkedik az érzéseidben? :P

2013. jan. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy kételkedne. De azt szeretném ha nem mondanom kéne, hogy szeretem, hanem hasonló gesztusokból szűrné le. És igen, elég gyakran találkozunk, de ő is szorgalmazza a találkozókat. Néha pedig előfordul, hogy azt mondja ezen vagy azon a napon ne találkozzunk, valami miatt, és akkor meg van beszélve a dolog. Szerintem így normális.
2013. jan. 17. 09:22
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban nagyon veszélyes egyedül egy nőnek éjjel hazasétálni az állomásról. A legtermészetesebb dolog, hogy akit szeretek és ő is szeret, az ki jön elém, vagy gondoskodik róla, hogy biztonságban hazajussak.

Aki ezt lúzerségnek gondolja, és ilyen lekezelő módon beszél azokról, akik megteszik, hát lelkileg egy nullák. A fene nagy férfiasságotokat akkor bizonygassátok majd, ha esetleg az általatok szeretettnek mondott lány bajba kerül. Igaz nektek mindegy, majd lesz másik. Nem szeretném az ilyen véleménnyel bíró emberek társaságát még a közelemben sem.

2013. jan. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ennyiből biztosra nem lehet menni, ha amikor odaérsz ugyanilyen hozzáállást tanúsítasz, akkor gyanítom, hogy sejti.

Emiatt meg ne érezd magad balfsznak, ha úgy érzed, hogy megér ennyit, akkor ami a csövön kifér - gyalogoltam én már többet is, mégis csak a vonatutat bánom(több, mint 3 óra, majdnem meghaltam már egy cigiért.:D)

2013. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!