Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikkel foglalkozzam? Tobbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikkel foglalkozzam? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

15éves lány vagyok,és tetszik két fiu,az egyiket alig szoktam láttni mivel egy másik emeleten van..és max ebéd szunetben látom vagy haza felé..

Viszont a masik fiu osztálya az osztályom melett van pont :)

En eddig észre sem vettem,de már nem egyszer észrevettem hogy nézz mint egy bolond :D

A tobbiek szerint szerelmes belém,ja és a haverjaival mindig bámulnak,és beszélnek rolam,egyébként kulfoldon élek,es a fiu spanyol,én ugye magyar,és az egyik haverja oda jott hozzám és meg kérdezte hogy beszélek e spanyolul,én biztos vagyok benne vagy a fiu kérte meg hogy kérdezzen meg mert o csak állt és bámult,néha mosolyog,is de a feje tiszta piros :D

A két fiu kozott nagyon nagy a kulonbség.

Valahogy a masik fiuval is meg szeretnék ismerkedni..mert nagyon helyes,és aranyosnak tunik azon kivul hogy fuvezik 17 éves létére :D Nem tudom mit tegyek...:)


2013. jan. 17. 03:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
korotokat is irjatok létszi:))
2013. jan. 17. 03:15
 2/13 anonim ***** válasza:
velem ^^
2013. jan. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azzal a fűvel azért nagyon vigyázz! Inkább ne!
2013. jan. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy nem fuvezzik rendszeresen...:)

De én sosem szivnék undorodom az ilyenektol

2013. jan. 17. 03:31
 5/13 anonim ***** válasza:
még az alkohol is veszélyesebb..
2013. jan. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérd meg mindkettőt, hogy verje beléd.
2013. jan. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bakker miért kell ilyen szánalomra méltó választ írni " kérd meg mindkettőt verje beléd" hát gratulálok *-* leülhetsz taplosagbol 5 ös
2013. jan. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szánalomra méltó a Te jóédesanyád:$

Minek kell mindent komolyan venni?

Attól, mert kimaradt a gyerekkorod, arról nem én tehetek. :/

2013. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ismerkedésről volt szo nem dugásrol..idiota.. egyébként meg sztem a gyerekkornak vhogy ebben az esetben semmi köze ahhoz h a véleményem az h szánalomra méltő. ja meg anyámnak se :) de egyébként jah télleg nem is olyan rossz ötlet amelyik jobban csinálja az marad meg.
2013. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jól van, ne haragudj, szeretlek <3
2013. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!