Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasival kapcsolatos, nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasival kapcsolatos, nehéz kérdés?

Figyelt kérdés

A helyzetem a következő: Egy rossz házasság, és egy rossz kapcsolat után, nyáron végre azt gondoltam, megtaláltam a férfit, aki minden szempontból kiegészit. Szerencsémre Ő is igy gondolta. Neki két rossz házassága, és több kisebb kapcsolata volt már. Ő 51 Én 40 éves vagyok. Gyereki mindeketőnknek vannak.

A problémám a következő: Mivel kamionozással foglalkozik, előfordul, hogy egy hétig sem látom, máskor hetekig is itthon van. És amikor itthon van, nem csinál semmit. Szó szerint.

Én eljövök reggel dolgozni, Ő meg délig, vagy délutánig fekszik, alszik, tvzik. Egy héten egyszer meg haverozik esténként.

Hétvégén mindig menjünk szórakozni, metr Neki szüksége van rá, persze néha jó kikapcsolódni, de már minden hétvégén Nekem már sok. De engedem had menjen.

Mostanra már nagyon írrítál a dolog. Szóvá tettem, erre ugy reagált, hogy pár napra haza vonult.

Tervek persze vannak, saját vállalkozás, család ház, még gyerek is. Na de igy?

Nem akarnám elhagyni, de nagyon rosszul viselem a lustaságot. És Ő nem érti mi is a bajom.

Mégis mit kéne tennem?


2013. jan. 17. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:

"megtaláltam a férfit, aki minden szempontból kiegészit"


Hát nagyon úgy tűnik, hogy mégsem találtad meg... Keress még tovább, őt meg felejtsd el. 51 évesen senki nem fog már megváltozni, ebben biztos lehetsz!

2013. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is igy érzem, sajnos :(

De ugyan hol keresek, 40 évesen két gyerekkel?

Olyan sokáig voltam egyedül..........

2013. jan. 17. 10:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha végig olvasod a leírásod, magad is rájössz a dolgokra.

Egyébként meg 40 évesen még két gyerekkel is bőven előtted az élet. Tapasztalatból mondom!

A javaslatom: keress egy 35-40 közötti férfit, aki még meg is valósítja veled a közös terveket és van is rá energiája!

2013. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mégis, mit vársz töle? 51 éves kamionos. Alapvetöen az a dolga -gondolom már sok éve-, hogy ül a volánnál és nézi az utat. Ezenkivül nem is tud foglalkozni semmivel. Otthon is ezt teszi csak -vezetés nélkül-. Nem lustaság, csak nem tud bekapcsolodni semmi más elfoglaltságba.
2013. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül, van két gyereked.
2013. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudat alatt már rég rájöttem, de nagyon ragaszkodom hozzá, bár azt hiszem tényleg nincs értelme :(
2013. jan. 17. 10:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kamionos, csak néha beugrik. Soha nem is volt kamionos, csak mióta nim talál hivatalossan munkát, elválal ilyet is,
2013. jan. 17. 10:32
 8/9 anonim ***** válasza:
már csak azt nem értem, hogy együtt laktok és nem házimunkázik, amikor semmi dolga? Kellene a francnak, csak azért egy kolonc, hogy ne legyek egyedül. Gyakorlatilag +1 fő, akiről gondoskodni kell, mint egy gyerekről? Szerintem tervezzél mással, aki önállóbb.
2013. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem lakunk eggyütt, van külön lakása. Bár a hét nagyobbik felét Nálam tölti. Nem akarnék sokat, csak néha egy kis segítség, sztem beleférne. Mondjuk jelen pillanatban egy kis hólapátolás :)
2013. jan. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!