Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nehezebb ismerkedni, mint 5-6 évvel ezelőtt? Most még jobban számít a külső, mint régebben?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és régen olyan 23-24 éves koromba (szerintem csúnyább voltam) sokkal könnyebb volt ismerkedni nem olyan szép külsőm ellenére, jobban szóba álltak velem a lányok, jobban találtam párt stb, most szinte első ránézésre, bocsi nem jössz be stb szöveggel lekoptatnak a lányok, ennyire változnak a nők?
2013. jan. 17. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen elképzelhető.
2013. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cn.Leslie válasza:
Attól is függ milyen korosztályból ismerkedsz és talán nem a nők változtak úgy általában hanem a világ gyorsult fel és ahogy lányokkal beszélgetek a pasik is egyle gátlástalanabbak lettek gyakorlatilag az őszinteség ami lecsökkent. Ha csak a külső számít akkor szerintem már régen rossz az eégsz.
2013. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5-6 évvel ezelőtt sem volt másabb (jobb).
2013. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most, hogy mondod, belegondolva én is ezt tapasztalom. Én 5-6 évvel ezelőbb még 16-17 éves voltam és bizony akkor a lányok maguktól jelezték, hogy bejövök nekik például utácn rám mosolyogtak, utánam fordultak, ha megláttak a suliban egyből viháncoltak, meg jelezték egymásnak, hogy itt vagyok és folyton engem néztek, most meg örülök, ha nagy ritkán szemeznek velem a lányok mondjuk buszon vagy az utcán sétálva. Leeht, hogy a média miatt megnőtt az igényszintjük vagy én csúnyultam volna meg? A fene se tudja.
2013. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!