Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire számít a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire számít a külső?

Figyelt kérdés
Arra jutottam, hogy ha egy nővel elvagy, meg tudod nevettetni, tudtok akármiről beszélgetni, szóval a belsőd oké, akkor csak egy dolog lehet amiért visszautasíthat ez pedig a külsőd. Jól gondolom? Sok lánnyal nagyon jól kijövök, tényleg akármiről tudunk beszélni ők velem ellentétben azonban mégsem tudnak barátságnál többet elképzelni.
2013. jan. 16. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így van. Csak azért, mert valaki viccesnek és jófejnek, kedvesnek talál, nem jelenti azt, hogy vonzónak is gondol, mint potenciális partnert, és főként nem jelenti azt, hogy neki kötelessége veled összejönni, csak azért, mert "jól elvagytok".
2013. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a külső, mint kizáró ok elképzelhető.
2013. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érez irántad szexuális vonzalmat, persze, hogy visszautasít. Vagy jobban örülnél, ha hülyítene egy ideig?


De van egy jó hírem is: nem minden nőnek ugyan olyan az ízlése. Ha te ilyen barátkozós típus vagy, barátkozz csak minél többel, így nagyobb az esélyed, hogy valamelyikkel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz.

Arra viszont figyelj, hogy ne menj le kutyába; ha valamelyik mindig csak akkor keres, ha valami kínja van, szépen építsd le.

2013. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem sok lány fogadja el a külsőm. Ennek ellenére amiket leírtál, vonzalom nélkül tényleg csak barátsághoz elegendőek. A kinézetedtől nem függ teljesen, hogy fog e vonzódni hozzád a lány, nyilván számít, de nem ezen dől el. Többször mesélték nekem lányok halálosan meglepve, hogy ne vegyem magamra de soha nem gondolták, hogy egy ilyen pasival lefekszenek valaha : )

Mivel a külsőm nem kifejezetten előnyös, ezért jó tudni h nem az számít ahogyan kinézek, hanem aki vagyok. Aki felszínes egy senkinek tart, de én boldog vagyok, és van egy boldog kapcsolatom is, a lány azóta is hálás, hogy nem ítélt meg látszat alapján. inkább az a kérdés, hogy mennyire számítanak neked azok akiknek a külső jobban számít.

2013. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogjon meg benne valami, ez számít. Azt nem tudnám körülírni, hogy legyen ilyen és ilyen, szőke/barna kék/barna szemű, mert nem ez alapján esik az ember szerelembe. Valami megmagyarázhatatlan pluszról szól ez a dolog. Egyszerűen belenézek az arcába és fél másodperc alatt megmondom, hogy vonz-e valami az illetőben. Randiztam már külsőre 10/10 pasival és nem jött a szikra. Az ellentéte pedig megtörtént: különösebben nem volt vonzó jelenség, mégis 1 másodperc alatt megfogott valami benne. A barátnőim azt mondták, hogy fogalmuk sincs, mit zabálok ezen a pasin, hiszen nem is néz ki jól. Igen, ez a jó kifejezés erre, hogy valamit "eszel" az illetőn. De ezt lehetetlen megmagyarázni.
2013. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szinte mindig a külső a döntő! Főleg ha maga a lány is szép.
2013. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, nekem van olyan barátom aki jól néz ki, és naygon kedvelem, de mégsem akarok tőle semmi mást, mint barátságot.
2013. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akiknek sokat is számít a külső, azoknak sem ugyanazok tetszenek külsőre, és abban is sok igazság van, hogy belső is sokat számít általában, de a nők sem egyformák, valakinek nagyon fontos hogy jól el lehessen beszélgetni valakivel, igaz én férfi létemre sem feltétlenül jönnék össze egy nővel attól hogy csinos meg jól eltudnánk egymással beszélgetni, én azt mondom ha szeretnél valakitől valamit, próbálkozzál be, mert a lányok kis %-ban szokták úgy mond a fiút fölszedni.... meg hát valaki akárhogy is néz ki, de nem társasági ember meg nem csajozik, nem valószínű hogy lesz barátnője, tehát vannak dolgok amik általában fontosabbak annál mint hogy most 100-ból 90-lány gondol külsőre helyesnek, vagy 50.
2013. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen számít a külső is. Nekem úgyanúgy számít mint a belső. 50-50%

Viszont az igaz, h mindenki mást lát vonzónak, tehát lehet h valamelyik lány szemében te lennél az ász. Az emberek nem egyformák...

Valamelyik lány abszolút nem nézi a külsőt, ismerek olyan bomba nőket akiknek tök csúnya pasijaik vannak mégis boldogok együtt.

2013. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!