Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar velem aludni, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem aludni, most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 éve lakok együtt és egymás mellett is aludtunk eddig.Én képtelen vagyok elaludni még akkor is ha nagyon fáradt vagyok anélkül hogy menne a tv.Ha elalszok és ő kikapcsolja abban a pillanatban felébredek és nem tudok vissza aludni,de őt meg zavarja a tv.Most mit csináljak?
2013. jan. 17. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:

tanulj meg csöndben is aludni! nemtudom hogyan, de hasznos lenne, pihentetőbb is, hidd el:)

amúgy meg próbálj meg mondjuk fülhallgatóról valami zajt csempszni a fejedbe, úgy őt nem zavarja annyira


remélem belátod az ő igazát is:D

2013. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg tv nélkül aludni. Bocsi, de az a természetes. Szerintem nem neki kell megtanulnia tv-vel aludni.
2013. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az első héten nehezebben alszol majd el, de ennyi áldozatot hozhatnál a kapcsolatotokért.
2013. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 harcosangyal ***** válasza:

Ha eddig együtt aludtatok akkor hogy oldottátok meg, hogy mostmár nem megy?!

Egyébként velem is volt ilyen probléma, de beállítottunk a tvre fél vagy 1 órás szundit, halkan ment. Egy óra alatt ő teljesen elaludt, én pedig eljutottam oda, hogy onnantól már csak 1-2 perc kellett.

2013. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy én film mániás vagyok.Minden nap meg nézek legalább 3 filmet és ha a tv-be megy valami érdekes akár hajnalig is nézem,úgy hogy reggel korán kell kelnem.Eddig elég volt az hogy ő kikapcsolta amikor elaludtam de most már ha kikapcsolja felébredek azonnal vagy nem is alszok el
2013. jan. 17. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Tv mellett elaludni? Na ne. Nekem se menne.


Nagyfatterom olyan még aki viszont nyáron rádióval alszik el... már mint mikor kint alszik a "nyári lakban" akkor verakja este a rádiót ilyen kikapcs-1-óra-múlva módba de addig üvölt a klasszikus(?) ilyen 1930-1940-1950-es évek zenéi.

2013. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
minek együtt aludni, szexelni anélkül is lehet :D
2013. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a külön alvás nem jó megoldás, és az se hogy ő próbáljon meg tv-vel aludni

neked is lekéne róla szoknod, mert sokkal pihentetőbb lenne az alvás úgy

minden nap egyre halkabban próbáld hallgatni aztán kapcsold ki vagy valami ilyesmi:)

2013. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 harcosangyal ***** válasza:
Ha ez egy "új tünet" akkor nem amiatt van, hanem vmi életbeli változástól. Idegeskedés, konfliktusok. Kevesebb munka, teendő => több energia. Egyébként meg ugye az alvásnak is vannak különböző szakaszai, ha csak az elsőbe vagy akkor biztos felébredsz de ha már a harmadik mély alvásban, akkor kétlem. Vagy már csak magadba beszéled, hogy nem tudsz nélküle aludni.
2013. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én sem tudnám elviselni, hogy megy a tv. sokszor volt ebből már vitánk a barátommal. én hajnalban kelek, ő viszont csak délután megy dolgozni, és sokszor hajnali 4ig megy a tv. én viszont nem tudok így aludni. ha becsukom a szemem, akkor is érzem, hogy villódznak a fények, megy a hangja, minden.


próbáljátok meg azt, hogy vigyétek el a tv-t egy másik szobába, barátnőd meg alhat. vagy nézz laptopról filmet fejhallgatóval, és nem zavarod őt.

2013. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!