Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pest/ Jász-Nagykun-Szolnok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pest/ Jász-Nagykun-Szolnok megyei bi/leszbi lányok ismerkedni?

Figyelt kérdés
NEM VAGYOK DIVATLESZBI. Nem szeretem a társkereső oldalakat, valahogy nem jönnek be, és sajnos ezen a területen nincs igazán, akivel ismerkedhetnék, úgyhogy gyk. marad. :-) Ha van errefelé valaki, 14-17ig, az irjoon, mert nagyon szeretethiányom van. szeretnék végre valakit. :-) 15/ bi lány (ocsmány, negatív válaszadóknak megspórolom az időt.ha offos kedvedben vagy, éld ki máshol.:-))

2013. jan. 17. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, de hátha találsz itt valakit.
2013. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
merre laksz?:D
2013. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont meg fogom mondani itt. :D
2013. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
itt vagyok :D 14L/L
2013. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"szeretethiányom van"


Még egy kislány, akit elhanyagolnak otthon. A szülők bűne egyértelmű, no meg a médiáé, hogy ha már szeretethiánya van, akkor nem fiúkat keres, hanem vele azonos neműeket, ráadásul szexuális célzattal.

2013. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

huha. nagyontudod mivan itthon

1 ilyet senki ne mondjon. nem hanyagolnak el. egy kicsit sem! szeretem es becsulom anyukamat, es o meg ad nekem mindent amit tud, szoval megnyugtatlak. itthon rendben van minden:)

2. a nemi identitas nem a szuloktol es a mediatol fugg. aki igy szuletik, az nem tehet rola. ha vonzodom a lanyokhoz mit zavar?

3termeszetesen nem olyasfele szeretethianyra gondoltam. 15 evea vagyok, kozepiskolas. nem a homokozos.jatszoteri korszak mar. egy parkapxsolatot szeretnek. parkapcsolatban letrejovo szeretetre . az meg hogy mist fiukat keresek vagy lanyokat foleg nem rad tartozik.

4 NEM szexualis celzattal keresek. parkapcsolat. ket kulon fogalom. sajnalom hogy te boldogtalan vagy.de gaz ha mar azis zavar hogy valaki boldog akar lenni.

2013. jan. 19. 16:44
 7/8 A kérdező kommentje:
eves, parkapcsolatot, most** mielott belekotnel ebbe is..
2013. jan. 19. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:

igen, jól mondod, itt is remekül lehet ismerkedni, pl. itt vagyok én :D


16/l/l Bp.


te merrefelé laksz?

2013. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!