Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tetszik sok embernek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszik sok embernek, de én ölnék érte, miért hiszem, hogy nem vagyok elég jó hozzá?

Figyelt kérdés
van egy lány aki nekem nagyon bejön ,de azt hiszem folyamatosan ,hogy majd ha próbálkozok akkor megaláz a barátaival kiröhög (ppedig egyáltalán nem olyan) mert nem vagyok elég jó hozzá. ezért elhatároztam ,hogy olyan lánynál kell próbálkoznom aki nem vonz ,ez helyes elhatározás? :SS
2013. jan. 17. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
ezzel én is igy vagyok de sztem mindeketten kishitűek vagyunk..ugyanakkor aki nem vonz azzal nem lesz jo....meg mi értelme érted
2013. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
am meg vesztenivalód csak a remény van ami él benned iránta.....
2013. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kissé még dolgozzál a kérdéseden ,mert nem egyértelmű
2013. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Tessék bizni, és hinni a jóban:)


Azzal meg aki nem vonz, nem szabad semmit..

2013. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, csapd be magad, verd át az ösztöneidet, direkt menj fejjel a falnak, válasz egy olyat és éld is le vele az életed, akit bottal nem picskálnál, mert legalább laza lehetsz a társaságában. Ez ám a jó stratégia.

Én biztos nem tenném, mi a faszomkeresni való van egy olyan emberrel, aki annyira sem érdekel szexuálisan mint egy kutyaszar a járda szélén. Mi öröm van abban? Miért jó?

Ha haverkodni akarsz,akkor szerezz egy jófej másik nemed belit, ha dugni akkor meg egy számodra csúcs macát.

Csak olyannal lehet kielégítő nemi életet élni, aki tetszik elárulom. A többi az csak kápáló kényszermegoldás, "b-terv" szarakodás.

Inkább mennék akkorm ár egy fullextra prostituálthoz, azzal legalább szexelnék életemben egyszer egy felejthetetlent mert gyönyörű, még az is többet érne, mint egy számomra dögunalom, nemvonzó nővel 100 dugás. Érelmetlen. Meg úgyis csak kihasználod, egy mellékes segédeszköznek tekintet, soha egy tözeset, beleélőset nem dugnál rajta, még ő sem lelné örömét benne. Ennek így semmi értelme nincs, meghunyászkodó viszonyoknál még a farokverést is előrébb tartom örökké egyedüllétben.

Olyan nem kell aki nem tetszik! EZ pedig nem felszínesség, a felszínesség jelzőt csak a ronda emberek találták ki védőpajzsuknak, lándzsájuknak ,hogy legyen mivel visszavágni.

Ezek ösztönök! hogy kihez vonzódunk nemileg ,kihez nem, azt pedig nem lehet becsapni. És nem a rettentő barátságos jelleme miatt fog felállni a farkam egy nőre sem elhiheted! Meg nem a nagy IQ-jára.

Hanem a full extrás kinézetére!

2013. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!