Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz véleménnyel van rólam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz véleménnyel van rólam a párom, és nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos nehéz ezt feldolgoznom. Neki megfelelni kőkemény. Tegnap például figyelmetlennek titulált.


A konkrét eset, amire mondta a következő volt: rohantunk el gyerekestül, gyorsan kerestem szatyrot a lánykám váltócsizmájának. Párom közben már kapta is fel a félcipőt (télen!!!???)és már iszkoltunk is.

Aztán később este megkaptam, hogy milyen hanyag vagyok és figyelmetlen.


Hiszen olyan is volt, hogy nem vittem a gyerkőcnek satyit, mert elfelejtettem, és vissza kellett mennem érte. _ ezt is felhozta példának.


De az emberek néha feledékenyek, és vele hányszor de hányszor előfordult már ilyesmi, te jó ég. Mégsem bántom ezzel.


Nem bírom, hogy ilyen véleménnyel van rólam. Hogy dolgozzam fel?


Ne azt mondjátok kérlek, hogy ez az ember .... és nem kéne ezt erőltetni. Nem úgy megy az, hogy az ember lánya csak úgy felrúgja az életét.



2013. jan. 18. 08:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja és a kedvenc: amikor megmondtam a véleményem erre, a válasz: "és persze mindig kimagyarázod" - nemár:p szörnyű érzés.
2013. jan. 18. 08:52
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ő tökéletes! Éljen! jó neki. Te meg szar le nagyívben.
2013. jan. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves előző! nem ilyen egyszerű. Ugyanis ha ő valami ilyesmit "vesz észre", a hangulata mélyrepülésbe kezd. Onnantól fogva, nem is foglalkozik semmivel, egy robot lesz.


Nekem meg már hiányzik egy kis meghittség.

2013. jan. 18. 09:16
 4/15 anonim ***** válasza:
Talán akkor vele kéne erről elbeszélgetni.
2013. jan. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Viszont az, hogy nem tudja feldolgozni, hogy az emberek nem tökéletesek, az ő baja, és neki nem ártana kezeltetni, mert ez azért nagyon nem normális.
2013. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Hát nem egyszerű megmagyarázni egy férfinak (tisztelet a kivételnek),hogy nincs igaza. Másban mindenki meglátja a hibát, csak saját magában nem. Le kéne ülnötök megbeszélni a dolgokat, nyugodtan. Mindketten elmondjátok, hogy ki mit hogy szeretne, vagy hogy nem szeretne. Csak nehogy veszekedésbe forduljon.
2013. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen, kezelni kéne őt egy pszichológusnak már, de teljesen elzárkózik tőle. Sőt, sérti őt a javaslat.

Sokszor, mint tegnap is próbáltunk erről beszélni. De a vége az volt, hogy én könnyekben törtem ki, ő meg megint csak a magáét szajkózta.

2013. jan. 18. 09:34
 8/15 Cn.Leslie válasza:
Nem akarok a szavakon lovagolni bár ez aszakmám, de ő akkor nem a párod" hanem valaki aki együtt él és kétséges hogy szeret-e igazán. Ne legyen így de ha így folytatja el fogod hagyni mert én is elhagynék egy morcos lányt akinek nem vayok jó. Ha nem felelsz meg neki akkor miért van veled???
2013. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ő egy önelégült, idegbeteg barom!

Lelkileg sérült. Számára csakis a saját világa létezik, bárki aki ezen kívül áll, számára tűrhetetlen!

Az ilyennel nagyon nehéz beszélni. De ha nem beszélsz vele, akkor nem változik semmi.

2013. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Valóban ez a szakmád? - a dilidokim optimizmust javasol. Hogy rakjam rendbe a dolgaim, és akkor ő is úgy alakul. de tény, hogy így nem megy már sokáig. pedig szeretnék egy boldog családot, nagyon-nagyon.
2013. jan. 18. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!