Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat most műtötték....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat most műtötték. Legyen bűntudatom, ha kezd idegesíteni? (lent)

Figyelt kérdés
nekem is volt már műtétem, tudom, hogy mennyire tud fájni utána. a lábát műtötték, rutinműtét volt. de már két napja folyamatosan azt hallgatom hogy mennyire fáj neki és mondom hogy igen tényleg szar, szegény, de majd meggyógyulsz satöbbisatöbbi. ma pedig le lettem cseszve mert mondani mertem valami vicceset és ő nem tartotta annak és azt mondta hogy bocs de k.vára nincs kedvem viccelődni ilyen állapotban utána meg azért cseszett le mert mondtam hogy a legjobb ha most inkább pihen. ilyenkor mit lehet kezdeni?

2013. jan. 18. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Békén kell hagyni. Ha az embernek fáj a lába, akkor nem igazán vevő a humorra.
2013. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátot ez nem idegesít. :)
2013. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

ha betegek a férfiak szerintem a többségük hajlamos erre :)

legyints rá egyet, ne legyen bűntudatod, mert idegesít, ha nincs komoly baja és mégis panaszkodik, hagyd rá

2013. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de írtam, hogy utána azért kaptam ki mert mondtam hogy hagyom pihenni.
2013. jan. 18. 17:39
 5/9 A kérdező kommentje:
hátjó:) igen, a férfiak hajlamosak az önsajnálatra. én még pbáltam úgy csinálni mintha semmi bajom sem lenne pedig néha sírni tudtam volna a fájdalomtól dehát ha jól esik neki..
2013. jan. 18. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel műtötték?
2013. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a férfiak mindig hisztiznek, ha betegek. mikor nekem volt műtétem, akkor nagyon rosszul voltam utána, és tényleg fájdalmaim voltak. erre az akkori pasim képes volt arról rinyálni, hogy ez mind semmi, de neki mennyire fáj a hasa, mert egész nap nem evett semmit. no comment.
2013. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magadból indulsz ki.

Én évekig voltam beteg, és voltak fájdalmaim.

Volt egy időszak, mikor kifejezetten büszke voltam arra, amit kiálltam, és volt bennem egy olyan, hogy "te bezzeg ezt nem tudod". Csúnya ezt így leírni, de arról volt szó, hogy ebben volt egy rejtett irigység az egészséges emberek felé. Nem tudtam empatikus lenni, és mindig magamból indultam ki, a magam mércéje szerint mértem a másik fájdalmát.

Sose tudjuk, a másiknak, hogyan fáj, hogyan örül, és hogyan boldog, vagy pontosan, hogyan esik jól.

Azt lehet tenni, hogy nem magadhoz hasonlítod, hanem kedves vagy, és nem vársz el tőle semmit, pláne nem sértődsz meg azon, hogy rád mordul, mert nem tartotta viccesnek amit mondtál. A haragja nem neked szól, hanem a fájdalom teszi ezt vele. Amit: mindenki másképp él meg, akkor is ha látszólag ugyanaz történt két emberrel.

Légy empatikusabb, és kicsit nézz magadba, nem vagy-e kicsit önző. Ezt tudom javasolni.

2013. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 8-assal tökéletesen egyet értek!
2013. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!