Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek tetszik egy lány, de nem próbálkozik meg nála, az töketlen?

Figyelt kérdés

Jé, hát én ezt nem is tudtam!

Mióta van ez így?

:O


24 F


2013. jan. 18. 18:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem kevés egy kicsit az önbizalmad? :)
2013. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyrészt kevés, másrészt az az evidens, hogy nem próbálom meg. Nem tudom, miért.
2013. jan. 23. 20:59
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem, hanem megfontolt, okos, és elővigyázatos! Nem ugrik bele vaktában a vesztébe. Előgg figyel, várja a jeleket, és biztosra megy. Ha nincs jel, akkor meg leszarja szépen a nőt, ahogy kell, és keres olyat aki tuti tipp lesz.

Mert nyilván nem vállal be egy megalázó visszautasítást, nem indul meg a lelki pöcegödör önbecsölésvesztés kellemetlen lejtőjén, ahonnat talán visszaút sincs egy idő ,egy fokozat után.

Azok pedig akik ezt mondják ketten vannak!

Egyrész az elvárós nőszemély, aki leszarja voltaképp a te lelkivilágod, önérzeted, csak annyi érdekli,hogy jöjjenek, jöjjenek a kanok minden mennyiségben, majd ők szépen válogatnak ,selejteznek, a zöme megy a szeméttelepre a szelektívbe, aki meg megüti a színvonalat azzal további szűrések, szitálások után esetleg tervez valamit ha épp olyan kedve van. A lényeg,hogy jöjjön a sok barom, mert ugye úgy jó a party, úgy lehet miből válogatni,ha van felhozatal az emberállatból.

A másik aki ezt mondja hogy töketlen, az meg az akinek ukmufuck egy csapásra összejött az egész ,mert állati mázlista volt, illetve van veleszületett készsége a jó személyisége által a könnyű nőszerzéshez, igazán sosem jelentett neki problémát, mivel életbe ezért sosem utasították vissza, így mi a francért is lenne önbizalomhiányos? óó, ő dehogy, és akkora arca van, meg annyira kevés esze,hogy fel sem fogja, mások is vannak ,akik meg problémákkal küszködnek ilyen téren, és azokat szarba se nézi, ugyanúgy a szeméttelepre dobja mint a nőfajzat, és töketlen bélyeget nyom rá. MErt könnyű ezt mondani, erre feszít,hogy ő különb, emezeket meg lesajnálja.

2013. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is gyáva vagyok
2013. jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!