Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék szép, csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék szép, csinos jó nő?

Figyelt kérdés

A külsőm teljesen átlagos,sajnos nem nagyon keltem fel senki figyelmét.Tudnátok tanácsot adni hogyan lehetnék bájosabb,szemre valóbb anélkül,hogy kelletném és játszanám magam? A kisugárzásom,hogyan lehetne erőteljesebb?


Köszönöm az értelmes(nem trágár illetve primitív) válaszokat.



2013. jan. 16. 01:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kép?
2013. jan. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha mutatnál képet, akkor tudnánk válaszolni, hogy min kéne változtatnod, de így nehéz
2013. jan. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mivel az alapfelállást nem látom,így nem tudok mit mondani.
2013. jan. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
jelentkezz az én is szép vagyok c. műsorba
2013. jan. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Küldj képet magadról és akkor tudok tanácsot adni
2013. jan. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

hát képet nem szeretnék küldeni...


úgy általánosságban kellenének tanácsok.

2013. jan. 16. 01:54
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus, fodrász és divatos ruhák...

Szükség esetén egy enyhe halvány smink, nem túl erőteljes vonalakkal és színekkel...

2013. jan. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tartás, járás, mozgás, öltözködés, tisztálkodás, ezekre figyelj.
2013. jan. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ápolt külső, kellő, de nem túlzott önbizalom és TÜRELEM. A legfontosabb, hogy mindig csak magadat add. Ne akarj más lenni!
2013. jan. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kondizz egy jo(bb) testert, az eleg sokat vet a latba, akkor is ha az arcod atlagos.

Arcodra ott a smink, azzal is sokat lehet javitani, kiegeszitve egy jo frizuraval.

Oltozkodeshez pedig...nezegess fashion blogokat es masold le, ami tetszik es ugy gondolod, hogy passzol hozzad. A stilusvaltast sztem lassan lepesenkent kell megtenni, igy nem erzed magad "idegenul" vagy kellemetlenul az uj kulsodben, mert fokozatosan hozzaszoksz. A hibakat is sokkal konyebb korrigalni igy, raadasul a kornyezeted fele se tunik olyan eroltetettnek.


Izlessel sztem lehetsz jo nö. Kisugarzasod csak ugy lehet erosebb ha teljesen bizol magadban. Ezt masok is fogjak erezni rajtad.

De az a kisugarzas amire szerintem te gondoltal -tulajdonkeppen noi "sarm"- az van valakiben vagy nincs. Nem erdemes megjatszani, vagy eroltetni mert eszreveheto.

2013. jan. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!