Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány azt mondja, hogy tetszem neki, de nem szerelmes. Többi lent?

Figyelt kérdés

Már kétszer is bepróbálkoztam nála és azt mondta , hogy tetszem neki , de nem szerelmes. Pedig néha úgy érzem , hogy ő is többet akarna. Az emberek nem akkor szoktak szerelmesek lenni miután már összejöttek ? Hogy mondjam meg ezt neki ?

Küzdök érte , de félek hogy hiába.



2013. jan. 14. 10:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, próbálj először barátkozni, megkedveltetni magad, hogy jobban megismerjétek egymást.
2013. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha tényleg azt mondta, hogy nem szerelmes, akkor hagyd..
2013. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A szerelem néha lassan jön, én nem adnám fel még. Esetleg ha már jól összebarátkoztatok, próbálkozz be a barátnőjénél :) Ha nem akar elveszíteni, akkor nyert ügyed van:)Nálam működött :)
2013. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ez attól függ hogy milyen kapcsolatban vagytok most. Ha úgymond "barátok", tehát beszéltek, találkoztok, akár napi szinten, magyarul ismeritek egymást és úgy ezt mondja akkor abból ne remélj sokat. Persze lehet kedveskedni, próbálkozni, de könnyen lehet hogy csak nem akar megbántani, vagy barátként elveszteni.

Ha nem ismeritek egymást annyira jól, akkor pedig egyértelmű hogy keresni kell, elhívni valahova, NEM RANDI, csak úgy, beszélgetni, sétálni, és akkor meglátod hogy kialakul e valami. Lehet hogy csak próbára tesz, a nőknél sose lehet tudni. Mindenesetre túl sok időt ne pazarolj rá, nem érdemes, ha 1-2 hónap után még mindig nem áll deréknak akkor leves. Különben te jársz rosszul.

2013. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát ha engem eleve semmi nem mozgat meg valakiben, nem leszek a büdös életben belé szerelmes. Hiába néz ki amúgy jól. Ahhoz valami több/más is kell. Egyébként nem tudom, ez valami új betegség, hogy az emberek előbb kezdenek el járni és úgy várják, hogy beüssön a szerelem? :D
2013. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az ösztönök nagyon sokat elárulnak. Ha az elején már úgy érzed ő olyan, akibe bele tudnál szeretni, akkor könnyen lehetséges.

Viszont, ha úgy érzed, hogy nem igazán olyan, hogy megszeretnéd valaha is, akkor hiába várni, belekezdeni, később se fog kialakulni.

2013. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 ASOT ***** válasza:

Ezt a 2 lehetőséget teljesen el is lehet választani.


Ez olyan dolog minthogy van olyan nő akivel lefeküdnél 1x de a fenének sem kéne hosszú távon.

2013. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg nagyon sokan vannak, akik úgy állnak össze valakivel, hogy szimpátiát éreznek max. és azzal áltatják magukat, hogy majd "fokozatosat" jön a szerelem. Tévedés. Ilyen esetben max. a ragaszkodás meg a társfüggés "jön" és ilyenkor ezt hiszik szerelemnek. A szerelem érzete már a legelején beindul az emberben.
2013. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 ASOT ***** válasza:

szerintem meg később is beindulhat...:)

és szerintem ma még építhetnénk egy hóembert is, most jól tapad a hó! na valaki?

2013. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Vagy fiatal még, és nincs tisztában azzal, hogy így alakul ki egy kapcsolat. Személy szerint, ha nekem tetszik egy srác, és elhív valahova, az a minimum, hogy elmegyek vele valahova, a másik lehetőség, hogy csak nem akar megbántani, de nem tetszel neki.
2013. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!