Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben hogyan tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben hogyan tudok segíteni a páromnak?

Figyelt kérdés
Éppen a vizsgaidőszakunkat töltjük az egyetemen. Ő orvosnak tanul (másodév), én védőnőnek, én ezen a héten végeztem a vizsgáimmal, ő viszont nagyon szenved vele. Megvágták anatómiából (ahogy az évfolyam 90%-át eddig, még sosem volt ekkora a bukás arány), és nagyon nehezen tud koncentrálni a tanulásra, pedig így még két vizsgája hátravan. Nagyon stresszes, alig eszik, dekoncentrált. Tőlem alig fogad el tanácsot (én otthagytam az orvosit, mert nem bírtam a stresszt), a szülei kérdezősködése csak még inkább kétségbeesetté teszi. Ilyenkor hogyan lehet segíteni, vagy bátorítani? Nagyon aggódom érte :(

2013. jan. 18. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


keresgélj, és ha találtál valami jót akkor egyszerűen csak hagyd kint a képernyőn amikor tudod hogy gép elé ül.

2013. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nehéz ügy. Ha jól tudom, ilyenkor a leginkább vas és magnézium pótlásra kell odafigyelni, bár ezt valószínűleg ő jobban tudja. Szerintem segít, ha mozog valamit, mert a sok üléstől nagyon lelassul az ember, nekem hideg kezem-lábam , ha sokáig nem mozgok. Vizsgaidőszakban konditeremben is látni olyanokat, akik ülnek a biciklin, jegyzettel a kezükben. Nyelvvizsga előtt én is kipróbáltam és nem volt rossz. Otthon egy idő után nagyon besokall az ember, meg lelkileg is jobban lehet tűrni a stresszt, csalódást, ha sportolsz. Sok sikert Neki!!!
2013. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Melyik orvosi?

DE ?

2017. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemen?
2017. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!