Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet legyőzni ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legyőzni ezt az iszonyú dühöt? Le kell egyáltalán győzni?

Figyelt kérdés

Nagyon megbántott egy fiú, akibe szerelmes voltam (/vagyok). Rengeteg időt és energiát pocsékoltam rá, de annyira szerettem, hogy nem tudtam mást tenni, hiába tudom, hogy nem kellett volna.

Nagyon gusztustalanul semmibe vett, ki is használt, ármánykodott, teljesen felrúgta az emberi tisztelet minden egyes alapszabályát, mindezt sunyi módon, az ártatlan bárányka álarc mögött tette.

Megvan a véleményem, és teóriám is van, hogy mi vezetett ide, és néha rettenetesen erős vágyat érzek arra, hogy találkozzak vele, és a szemébe mondjam mindenféle trágár szó nélkül, egy hosszú, durva monológban a véleményem, aztán egy pofon kíséretében elhagyjam a helyszínt.

Valahol tudom, hogy ez értelmetlen, nem kellene vele foglalkoznom, de akkor is néha felforrok.

Szerintetek mi lenne a helyes út?


2013. jan. 19. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolkodd túl. Elutasított, nem akar tőled semmit, bunkó volt? bármit csinált már elmúlt.. nem érdemes ezen rágódni szerintem
2013. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a pasid is volt vagy csak kevesebb?
2013. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: ezeknél a dolgoknál sokkal de sokkal több, és bonyolultabb dolgot csinált.

Egy bunkó elutasításból soha nem csinálnék ügyet.

2013. jan. 19. 00:10
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, együtt voltunk.
2013. jan. 19. 00:11
 5/8 anonim ***** válasza:
jólvan, és akkor mégis meddig akarod még ezen emészteni magad? erre csak az idő a megoldás, foglald el magad és majd egyre kevesebbet jut eszedbe
2013. jan. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként a gyűlölködéssel és a haraggal ugyanannyi (vagy még több) energiát pazarolsz rá, mint eddig. Tudom, hogy nehéz, voltam én is ilyen helyzetben, de próbáld meg lesz@rni. Ne foglalkozz vele egyáltalán, éld az életed és olyan dolgokba fektesd az energiád, ami hasznos, örömet okoz;vagy foglalkozz azokkal az ismerőseiddel, akik megérdemlik.

Így csak magadat emészted és csakis Neked rossz, az a hülye ebből semmit nem érzékel vagy ha igen, még élvezi is, hogy dühös vagy, de tehetetlen.

Csak azt tudom tanácsolni, hogy hagyd a francba. És hidd el, idővel el fog múlni minden rossz érzés ;)

Ja és ő vissza fogja kapni az életben azt, amit ellened tett.

25L

2013. jan. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a beolvasásos nagyjelenetet hagyd ki,nevetségessé teszed csak magad vele.

odamész és durr a pofon,majd egy szó nélkül távozol.

ha benned van és kiérdemelte,akkor ahogy illik oszd ki büntetést.

2013. jan. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
üdv a klubban! szerintem a legjobb megoldás ha tudomást sem veszel róla, ha úgy ahogy van elfelejted, ha még azt is elfeeljted, hogy valaha ismerted.
2013. jan. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!