Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítotok a barátotokkal/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítotok a barátotokkal/barátnőtökkel, akkor meddig marad a mobilotokban a száma?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem most is benne van... sztem ez nem függ attól.. nyugodtan bennemaradhat.
2009. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mindvégig,nincs okom rá hogy kitöröljem,ellenben az smseket 1 hét után szelektálom
2009. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

attol függ mennyire volt komoly és hogy ért véget...

ha tartjuk továbbra is a kapcsolatot,akkor nem törlöm ki...

de ha ugy van vége,hogy soha többé nem akarom látni,akkor törlöm amint van hozzá idegzetem és eszembejut

smseket rögtön törlöm

2009. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még a mobilom se marad meg, amiben benne lehetne a száma. :)

Alap minden kapcsolatot megszakítani szerintem, ha veled szakítanak akkor evidens, ha pedig te szakítassz, akkor azért, mert tahóság elvárni hogy még utána haverkodjatok.

2009. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Üdv!


Én azonnal ki szoktam törölni a nevét, és az SMS-eit is.

2009. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem törlöm ki. Átnevezem "neveddfel"-nek. Így beleolvasztom a nemkívánatos beszélgetőpartnerek csoportjába is egyben. Egy okból: ha hív, akkor látom, hogy -na ezt a hívást nem kell felvenni.Ismeretlen számokat meg alapból nem veszek fel. Ezt a taktikát nem csak ex-ekkel, hanem bármilyen zaklatóval szemben alkalmazom.
2009. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy ér véget, ha barátok maradunk, miért törölném ki? Egyébként, tudom mindegyiknek a számát=)
2009. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Már jo 8 hónapja szakitottunk de a száma még mindig benne van..az smseket kitörőltem de szet tök felesleges a számát kitörölni
2009. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!