Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti osszejonnetek vele igy?

Figyelt kérdés
megismertem egy sracot tavaly tavasz ota beszelunk es talalkoztunk mar tobbszor is. beleszerettem,es valamelyik nap mondta hogy majusban elmegy Nemetorszagba es csak 3honap utan jon haza. De ha gondolom megprobalhatjuk,de csak addig ameddig ki nem megy Németbe,utana meg nem akar engem varatni... ezt mondta es en sem tudom hogy mi legyen.Ti hogy dontenetek?
2013. jan. 19. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze vele, pont azért mert kimegy. Ki tudja mi változik meg benne amíg kint van. Vagy épp bennem. És nem akarok lemaradni semmilyen lehetőségről...
2013. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oszi a gyors valaszt! ettol felek vagy esetleg attol hogy becsajozik. ehhez az utobbihoz nincs kozom,de nem akarom hogy ugy jojjon haza hogy talalt valakit.
2013. jan. 19. 07:50
 3/5 anonim ***** válasza:
maradjatok meg barátoknak egyenlőre, aztán ha hazajön, még bármi lehet.
2013. jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az egész amit írsz, és amit beszéltek pont azt mutatja, hogy nektek nem lenne szabad bármibe is kezdenetek.Sem most, sem később.
2013. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:|
2013. jan. 19. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!